Özel Medipol Hastanesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

medipol-is-ilanlari

Özel Medipol Hastanesi personel alımı yapacak!

Özel Medipol Hastanesi iş başvurusu yaparak sizde Özel Medipol Hastanesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Özel Medipol Hastanesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Özel Medipol Hastanesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Özel Medipol Hastanesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Kendini sağlığa adayan Medipol çalışanlarının en önemli amacı; “Medipol” kültürünün özünü oluşturan sıcaklık, ilgi, şefkat, dürüstlük ve kalite ilkesinden ayrılmadan hasta ve yakınlarına hizmet vermektir. Hizmet anlayışının bu şekilde oluşu, Medipol’ü bulunduğu bölgede öne çıkarmış, sadece Türkiye’de değil, bulunduğu coğrafyanın önemli bir bölümüne iyi hizmet veren bir kurum haline getirmiştir.

Hastalarından ve gönül dostlarından aldığı destekle Medipol’ün hedefleri giderek büyüyecek ve hizmet halkası her geçen gün genişleyecektir.

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz;

En ileri teknolojiyi uzman kadro ile bütünleştirip, geniş kitlelere ulaşabilecek örnek, yaygın, bütünleşmiş bir hizmet sunmak ve hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

Misyonumuz;

İnsanın en önemli değerlerinden biri olan SAĞLIK’a, çağdaş standartlarda, bütüncül kalite anlayışı içerisinde toplumun değerlerine saygılı bir hizmet yaklaşımını sınır tanımadan sunmak.

Başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*