Özel Medipol Hastanesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Özel Medipol Hastanesi personel alımı yapacak!

Özel Medipol Hastanesi iş başvurusu yaparak sizde Özel Medipol Hastanesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Özel Medipol Hastanesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Özel Medipol Hastanesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Özel Medipol Hastanesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Kendini sağlığa adayan Medipol çalışanlarının en önemli amacı; “Medipol” kültürünün özünü oluşturan sıcaklık, ilgi, şefkat, dürüstlük ve kalite ilkesinden ayrılmadan hasta ve yakınlarına hizmet vermektir. Hizmet anlayışının bu şekilde oluşu, Medipol’ü bulunduğu bölgede öne çıkarmış, sadece Türkiye’de değil, bulunduğu coğrafyanın önemli bir bölümüne iyi hizmet veren bir kurum haline getirmiştir.

Hastalarından ve gönül dostlarından aldığı destekle Medipol’ün hedefleri giderek büyüyecek ve hizmet halkası her geçen gün genişleyecektir.

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz;

En ileri teknolojiyi uzman kadro ile bütünleştirip, geniş kitlelere ulaşabilecek örnek, yaygın, bütünleşmiş bir hizmet sunmak ve hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

Misyonumuz;

İnsanın en önemli değerlerinden biri olan SAĞLIK’a, çağdaş standartlarda, bütüncül kalite anlayışı içerisinde toplumun değerlerine saygılı bir hizmet yaklaşımını sınır tanımadan sunmak.

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ
(MEDİPOL MEGA HASTANELER KOMPLEKSİ)

Türkiye’nin en büyük özel sağlık yatırımı Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, Medipol Üniversitesi ile gerçekleştirilen afiliasyon sonucu Medipol Üniversitesi Hastanesi olarak sağlık sektörüne dev bir adım attı. Birçok ilklerin yaşandığı Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, bir Üniversite Hastanesi olmasının yanı sıra bünyesinde dört ayrı hastaneyi barındırarak yine Türkiye’nin ilk özel

sağlık kompleksi olma unvanını taşıyor. Genel, Onkoloji, Kalp-Damar Cerrahisi ve Diş Hastaneleri ile 150 milyon dolarlık bir sağlık yatırımı gerçekleştiren Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, aynı zamanda Türkiye’nin en fazla branş sayısına sahip hastanesi.

Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, sahip olduğu modern mimari, akıllı bina teknolojisi ve ileri tıbbi donanımı ile hem ulusal hem de uluslararası arenada önemli bir referans merkezi.

Açık Pozisyonlar 

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Radyoloji Raportörüİstanbul EsenlerBaşvur
Periodontoloji Uzmanıİstanbul Bağcılar Başvur
Oral Diagnoz ve Radyoloji Hekimiİstanbul Bağcılar Başvur
Endodonti Uzmanıİstanbul Bağcılar Başvur
Diş Hekimi .(Çocuk)İstanbul Bağcılar Başvur
Genel Cerrahi İstanbul Asya Başvur
Gece Hasta Kayıt Kabul Görevlisiİstanbul Asya Başvur
Cafe Servis Elemanıİstanbul Asya Başvur
İç Hastalıkları Uzmanıİstanbul Asya Başvur
Ebeİstanbul Asya Başvur
Anestezi Ve Reanimasyon Uzmanıİstanbul Asya Başvur
Hasta Kayıt Kabul Görevlisiİstanbul Asya Başvur
Hemşire İstanbul Asya Başvur
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisiİstanbul Asya Başvur
Kadın Doğum Uzmanıİstanbul Asya Başvur
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*