Özel Duygu Hastanesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

Özel Duygu Personel Alımı

1995 yılında 8000 metrekarelik bir alana, 8 katlı şekilde inşa edilen Özel Duygu Hastanesi teknikerleri, idari ve destek hizmetler personelleri, hemşireleri, uzman doktorları ve diş hekimleri ile profesyonel hizmetler vermektedir.

Kurumda Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Göz Hastalıkları da dahil 24 poliklinik vardır. Ayrıca Doğumhanesi, yataklı servisleri, Ameliyathanesi, Erişkin ve Yenidoğan yoğun bakım bölümleri de mevcuttur. Geniş imkanlar sunabilmek için yeni branşlar ekleme çalışmaları sürmekte olup, bu doğrultuda büyümesi hızlı şekilde devam etmektedir.

Sağlığın her alanında saygılı, dürüst ve güvenilir hizmetler sunan Özel Duygu Hastanesi, insan temelli tıbbi çözümler üretmektedir.

Özel Duygu İş Başvuru Formu

Özel Duygu Hastanesi sürekli büyüyen yapısıyla hastalara ve hasta yakınlarına gerek duydukları hizmeti, kaliteli bir şekilde vermektedir. Büyümesi hız kesmeden sürdüğü için personel alımları da gerçekleştirilir. Bunlara başvuru hem kariyer platformlarından, hem de kendi sitesinden gerçekleştirilebilir.

Kendi resmi sitesini kullanmak istiyorsanız buraya girdikten sonra insan kaynakları alanına girmeniz gerekir. Burada sağ tarafta bir başvuru formu vardır. Bunu uygun şekilde doldurur ve gönderirseniz, başvuru hemen tamamlanır.

Özel Duygu İş İlanları

Özel Duygu Hastanesi sadece kendi sitesinden değil, kariyer platformlarından da iş başvurusu almaktadır. Bu doğrultuda yenibiris.com üzerinde farklı pozisyonlara yönelik duyurular görülebilir. Bunları değerlendirmek istiyorsanız, sadece platform üzerindeki hesabını kontrol etmeniz gerekir. Ancak başvuru işlemi için kayıt olmanız şarttır.

Özel Duygu Açık Pozisyonlar

Özel Duygu Hastanesi, yaptığı işe alımları gereksinimleri, ihtiyaçları ve geleceği yönelik planları kapsamında sağlamaktadır. Dolayısıyla farklı dönemlerdeki işe alım ilanları değişiklik gösterebilir. Bu nedenle öncelikle her ilanı kaçırmadan takip etmeniz gerekir. Ardından da size ne kadar uygun olduğu incelenmelidir.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanıİstanbul Avrupa Yakası
2EBEİstanbul Avrupa Yakası
3Yenidoğan Yoğun Bakım Hemşiresiİstanbul Avrupa Yakası
4Erişkin Yoğun Bakım Hemşiresiİstanbul Avrupa Yakası
5Sağlık Turizmi Uzmanıİstanbul Avrupa Yakası
6Ameliyathane Hemşiresiİstanbul Avrupa Yakası
7Kurumsal Pazarlama Uzmanıİstanbul Avrupa Yakası – Gaziosmanpaşa
8Valeİstanbul Avrupa Yakası
9Laboratuvar Teknikeriİstanbul Avrupa Yakası
10Biyomedikal Cihazlar Sorumlusuİstanbul Avrupa Yakası
11Hemşireİstanbul Avrupa Yakası
12Evrak Takip Personeliİstanbul Avrupa Yakası
13Tıbbi Görüntüleme Teknikeriİstanbul Avrupa Yakası – Gaziosmanpaşa
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

3 yorum

  1. özel şirkete taşaron işcısiyim calışyordum belediyelerden ihale almadı şirketim şuanda işzim şöförum. e.sınıf src. 1.2 var tel.05393364331.saygılarımla

  2. Benim işitme konuşma engelliyim. Evli 3 çocuğu var. İş ilan arıyorum. Şirket hastanesi kardo çok istiyorum. Sms mesaj yazabilir numara yazdı. 05360734993

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*