Otokar İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Türkiye’nin Yerli ve Milli Gücü

Otokar, İzzet Ünver tarafından Magirus-Deutz lisansı ile 1963’te kurulan, 1976’da Koç Holding’in ortak olmasıyla faaliyetine devam eden, otomotiv ve savunma sanayisi sektöründe üretim yapan Sakarya merkezli şirket

Minibüs, otobüs, zırhlı araç, treyler, hafif kamyon ve arazi aracı gibi araçlar üretir. Üretimi Arifiye fabrikasında gerçekleştiren Otokar’ın genel müdürlüğü ise Küçükyalı’dadır.

Türkiye’de otomotiv ve savunma sanayi kara araçlarında pazar lideri ve bir Koç Topluluğu şirketi olan Otokar’da Askeri ve Ticari araç projelerinde görev çalışma arkadaşları arıyoruz.

Dinamik bir ortamda, harika takım arkadaşlarıyla geleceğin teknolojilerine öncülük etmek istiyorsan #benimadimotokar demen yeterli.Biz Otokar olarak 1963’ten bu yana kendi teknoloji, tasarım ve uygulamalarımız ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun özel çözümler sunuyoruz. Sakarya’daki 552.000 m²’lik alana kurulu fabrikamızda 2000’den fazla çalışanımızla toplu taşımacılık alanında otobüs, nakliye ve lojistik sektörü için hafif kamyon, savunma sanayi için tekerlekli zırhlı ve paletli zırhlı araçlar üretiyoruz. Yüzde yüz Türk sermayemiz ile bugün otomotiv ve savunma sanayinde fikri mülkiyet hakları kendisine ait ürünlerimiz ile yer alıyoruz

Alım Yapılacak Pozisyonlar

Pozisyonlar LokasyonBaşvur
Askeri Araçlar Güç Paketi GeliştirmeSakarya (Arifiye)BAŞVUR
Ücret ve Yan Haklar UzmanıSakarya (Arifiye) BAŞVUR
Robot Bakım OperatörüSakarya (Arifiye) BAŞVUR
Motorlu Araçlar Bakım Onarım ÖperatörüAnkara BAŞVUR
Elektrik Elektronik MühendisiSakarya (Arifiye) BAŞVUR

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

6 yorum

  1. Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Mezunuyum. Askerliğimi tamamlamış bulunmaktayım. 8 aydır İstanbulda özel bir şirkette Teknık Destek Muhendısı olarak çalışmaktayım. Aslen Sakaryalı olmam la bırlıkte aılem Erenler ilçesinde yaşamaktadır.Ben ise şuan için işim gereği İstanbuldayım. Sakaryada kendi şehrimde yer almak sizinle birlikte çalışmak isterim. Mesajımı dikkate aldığınız için teşekkür ederim.

  2. 1990 Doğumlu Kocaeli iktisat mezunuyum ayrıca Sakarya merkezde ikamet etmekteyim , mezun olduğum bölümle ilgili bir departmanda görev almayı istiyorum bu isteğimin yerine gelmesi dileklerimle .

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*