Onko İlaç İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

onko-kocsel-ilac-is-ilanlari

Onko İlaç İş Başvuru Formu

Onko İlaç İş Başvurusu yaparak Onko İlaç’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Onko İlaç iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hakkımızda

Onko-Koçsel ilaçları 1987 yılında kurulmuştur. Onko-Koçsel, yeni tedavi olanaklarıyla ileri teknolojiye entegre, temel tedavinin yanı sıra yaşam kalitesini de artıran ilaçları, Türk tıbbının hizmetine sunmayı misyon haline getirmiştir. Onko Koçsel, uluslararası güvenirliliği kanıtlanmış ürünlere sahip ulusal sermayeli bir firmadır. Kurulduğu günden bugüne kadar, misyonu doğrultusunda yapmış olduğu yurtdışı iş birlikleri, Onko-Koçsel ilaçlarına uluslararası bakış açısı kazandırmıştır.

İthalatçı firma kimliği ile faaliyete başlayan Onko-Koçsel, 2013 yılında üretim tesislerini hayata geçirmiştir. Üretim tesisleri onkolojik ve onkolojik olmayan ilaç üretimi yapabilecek ünitelerden oluşmaktadır. Sahip olduğu AR&GE tesisleri, AR&GE merkezi haline getirilmek için çalışmalarına devam etmektedir. Firmamız onkoloji alanında 25 yılı aşkın tecrübesini, yeni üretim tesisleri ile birlikte uluslararası pazarlara taşıma hedefi için çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Başvuru formu için tıklayın.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*