Omsan Lojistik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Omsan-lojistik-logo

Omsan Lojistik İş Başvuru Formu

Omsan Lojistik İş Başvurusu yaparak Omsan Lojistik’in ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Omsan Lojistik iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş Başvuruları

Seçme ve işe alım, doğru insan kaynağının belirlenen uygun pozisyon için şirkete kazandırıldığı önemli bir süreçtir.

Bu doğrultuda İnsan Kaynakları tarafından çeşitli kanallar kullanılarak (OMSAN Özgeçmiş Veri Bankası, insan kaynakları kariyer sitesinden gelen başvurular, bireysel başvurular, danışmanlık hizmeti veren şirketler) aday araştırmaları yapılmaktadır.

Yapılan ön elemeler sonucunda belirlenen adaylar İnsan Kaynakları departmanımız ile yapılacak ilk görüşme için davet edilerek  yetkinlik bazlı mülakatlarımıza alınmaktadır.

Pozisyonun gerekliliğine göre adaylara aşağıda yer alan testler uygulanmaktadır:

– Kişilik Testleri
– Genel Yetenek Testleri
– Psikoteknik Testler
– Yabancı Dil Testleri
– Dikkat Testleri
– Teknik Testler
– Uzmanlık Testleri
– Değerlendirme Merkezi Uygulaması

Süreci olumlu devam eden adaylar ilgili bölüm müdürü ve yöneticiler ile görüştürülmektedir. Görüşmelerin tamamını ve referans araştırmalarını olumlu olarak tamamlayan adaylara, İnsan Kaynakları Departmanımız tarafından iş teklifi yapılmaktadır. Tüm süreçler sonunda adaylarımıza sürecin gelişimi ve sonucu hakkında mutlaka bilgilendirme yapılmaktadır.

Aday veri tabanının verimliliği açısından faks ve posta  yolu ile yapılan başvurular dikkate alınmamaktadır.
Tüm başvurular gizlilik esasına uygun olarak değerlendirilmektedir.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

Omsan Lojistik Hakkında

1978 yılında OYAK’ın iştiraki olarak kurulan OMSAN Lojistik, 1250 personeli ile kurumlara ulusal ve uluslararası ölçekte kapıdan kapıya kara, hava, deniz, demiryolu, intermodal, milk run taşımacılığı, depo ve antrepo yönetimi, bitmiş araç lojistiği, tehlikeli madde ve dökme yük taşımacılığı, ev-ofis lojistiği ve lojistik danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

İstanbul’da Genel Müdürlüğü, İzmir, Ankara, Mersin ve Samsun’da Bölge Müdürlükleri, Fransa, Rusya, Romanya ve Fas’ta şirketleri, İtalya ve Almanya’da irtibat büroları, İspanya’da OMFESA adıyla ortaklığı bulunmaktadır. Lojistik sektörünün en güvenilir ve en itibarlı şirketlerinden biri olan OMSAN Lojistik’in Türkiye’nin en köklü ve en büyük kurumlarından biri olan OYAK’ın iştiraki olması, bilişim teknolojileri altyapısı ve uygulamaları, güçlü finansal yapısı ve ortaklıkları, hizmet çeşitliliği, alternatif çözümleri, sahip olduğu taşımacılık belgeleri, IATA ve FIATA üyelikleri, ve Türkiye’nin ilk, düzenli Avrupa demiryolu hattını işletmesi rekabet avantajları olarak öne çıkmaktadır. OMSAN Lojistik, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi, ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Müşteri Şikayetleri Yönetim Sistemi Belgesi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi’ne sahiptir.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*