Odeabank İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

odeabank

Odeabank İş Başvuru Formu

Odeabank İş Başvurusu yaparak Odeabank’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Odeabank iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Ücretlendirme ve Yan Haklar Politikası

Odeabank Ücretlendirme ve Yan Haklar Politikası, sektör uygulamaları baz alınarak, kurum içi adil ve şeffaf bir ödüllendirme stratejisiyle kurgulanmıştır.

Yüksek performansı teşvik etme ve başarıyı ödüllendirme odaklı bir yaklaşım ilkesiyle oluşturulan Odeabank Ücretlendirme ve Yan Haklar Politikası, piyasa dinamikleri ve kurum içi adalet göz önünde bulundurularak ihtiyaçlar çerçevesinde belli aralıklarla değerlendirilir ve gerekli durumlarda revize edilir.

İşe Alım Süreci

Odeabank’ta tüm seçme ve işe alma süreçleri, söz konusu pozisyonun gerekliliklerini en yeterli şekilde karşılayacak olan eğitim, deneyim, yetkinlik ve donanıma sahip olan adayı işe almaya yöneliktir. Hızla büyüme ve gelişmeye bağlı olarak ortaya çıkacak açık pozisyonlar çeşitli kariyer portallerinden duyurulur.

Başvurular titizlikle değerlendirilir, pozisyonun özellikleri ve gerekliliklerinin karşılanması durumunda, adaylarla doğrudan iletişime geçilir.

Odeabank iş başvuru formu için tıklayın.

(Visited 3 times, 1 visits today)
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

1 yorum

  1. 1978 istanbul dogumluyum meslek lisesi elektrik bolumu mezunuyum KOCAELIgebzede ikamet etmekteyim daha once calistigim sirketler datem iletisim ve otomasyon sistemleri a.s 1997/2000 kutel elektrik otomasyon ltd 2003/2007 yaka elektrik tahattut ltd 2007/2010 belgin madeni yaglari a.s 2011/2012 egs otomasyon elektrik elektronik ltd sti 2012/2014 calistigim firmalar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*