OBSS İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

OBSS personel alımı yapacak!

OBSS iş başvurusu yaparak sizde OBSS’ın gücünden güç alabilirsiniz. OBSS personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan OBSS eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. OBSS insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Çalışanlarımız Zenginliğimizdir

OBSS olarak çalışanlarımızın bizim en büyük zenginliğimiz olduğuna inanıyoruz. Çünkü başarıya giden yolun ekip olarak birlikte ve uyum içinde çalışmaktan geçtiğini biliyoruz.

Bu yüzden işe alımlarda konusunda uzman, yetkin ve takım çalışmasına yatkın kişileri OBSS ailesine katmaya özen gösteriyoruz.

Üniversite etkinliklerine ve sektöre yeni adım atmış genç bilgisayar mühendisleriyle yaptığımız çalışmalara çok önem veriyoruz.

Çalışanlarımızın mesleki gelişimlerini devam ettirebilmeleri ve OBSS’de mutlu çalışabilmeleri bizim için çok önemli. Bu yüzden ödüllendirici ve motive edici bir Performans Yönetimi ve Gelişim Süreci sistemine sahibiz.

Performans Yönetimi ve Gelişim Süreci

Performans Yönetimi ve Gelişim Sürecimizi; çalışanlarımızın şirketin hedefleri doğrultusunda işe katkısını artırmak, kişisel ve kariyer gelişimlerini desteklemek amacıyla oluşturduk.

OBSS, tüm şirket süreçlerinde yüksek başarı performansını hedefler. Bu başarının elde edilmesinin temelinde ise çalışanların performanslarının, OBSS değerleri ve hedefleri doğrultusunda sürekli olarak geliştirilmesi vardır.

Performans Yönetimi sisteminin temel amacı, çalışanlara verilen hedefler aracılığı ile şirketin çalışanlardan olan beklentilerinin netleşmesini ve çalışanların kurumun hedeflerine nasıl katkıda bulunduklarını görmelerini sağlamaktır.

Bunun yanısıra:

• Çalışanların performansını ölçümlemek amacıyla anlamlı performans kriterleri sağlamak

• Çalışanın performans iyileştirmesine ve kişisel/profesyonel gelişimine katkıda bulunmak üzere sürekli geri bildirim sağlamak

• Çalışanın gelişimine katkıda bulunarak takımların, departmanların ve şirketin gelişimine ve performans artışına katkıda bulunmak

performans yönetimi sisteminin diğer amaçları arasında yer alır.

Performans yönetimi sistemi, şirket çalışanlarının güçlü ve geliştirilmesi gereken yönlerinin belirlenmesini sağlayarak eğitim ve kariyer yönetimi sistemlerine de veri sağlar.

OBSS’li Olmak

OBSS’li olmak yalnızca OBSS’de çalışmak demek değildir.

OBSS’li olmak bir ekibin, bir ailenin parçası olmaktır. Bunu sürekli kılabilmek için ofis dışında gerçekleştirdiğimiz sosyal aktivitelerle şirket içi iletişimi artırıyor; yönetim ve çalışanlar arasındaki mesafeleri yok edip, çalışanlarımızın düşünce ve fikirlerini özgürce paylaşabilmelerini sağlıyoruz. Böylece birlikte büyüyor ve gelişiyoruz.

Açık Pozisyonlar:

Üstteki Linklerden Başvuru Yapabilirsiniz.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*