Nurol İnşaat İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

nurol-insaat-is-ilanlari

Nurol İnşaat İş Başvuru Formu

Nurol İnşaat İş Başvurusu yaparak Nurol İnşaat’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Nurol İnşaat iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Nurol Şirketler Topluluğu olarak, halen bizimle çalışan ve bizimle çalışmayı isteyen arkadaşlarımız sahip oldukları güncel çağdaş bilgilerle donanımlı, dinamik ve yaratıcı özelliklerini dikkate alarak geleceklerini beklentilerine göre şekillendirirken yürütmekte oldukları görevlerde başarılarını ve verimlerini arttırıcı eğitim fırsatları ve imkanları yaratmak ilk ve temel yaklaşımımızdır.

Şirketimiz insan odaklı yönetim anlayışı içerisinde, çalışanlarımıza verdiğimiz eğitimle birlikte, zihinsel yetenekleri, kişilik özellikleri, kendilerini geliştirme düzeyleri, işlerinde ilerleme ve üst düzeylere gelme istekleri dikkate alınarak kariyer planlarına yön vermektedir. Bununla  çalışanlarımızın iş doyumunu, şirkete bağlılığını ve şirket içi hareketliliğini sağlamaktayız.

Kritik görevlere yapılan atamalar için çalışanlarımızın iş başarısı, performans düzeyi ve  bulunduğu grup içinde yapılan yetkinlik bazlı seçmeye dayalı ölçütler esas alınmaktadır. Performans yönetim sistemiyle belirlenen eğitim ile desteklenen çalışanlarımızı geleceğe iyi birer yönetici adayı olmak üzere hazırlamaktayız.

Belirlenen şirket hedeflerinin gerçekleştirilmesine yönelik çalışan personelimizin verimli çalışmalarını teminen kariyer fırsatını kendilerine sağlamak adına Topluluk Şirketlerimiz’de doğan fırsatları önce kendileri ile paylaşarak endirek olarak kariyer gelişmelerine katkıda bulunmaktayız.

Tarafsız ve eşit fırsat anlayışıyla yapılan kariyer yönetimi ile şirketlerimizin uzun vadeli hedeflerini belirleme ve geliştirme imkanlarını yaratarak, çalışan bireylerin de kendini gerçekleştirme ihtiyacını karşılayarak, kişinin motivasyonuna önemli bir katkıda bulunmaktayız.

Çalışanlarımızın kariyer hedeflerine yatırım yaparak, şirketimizin faaliyetlerini sürdürmesi için gerekli entellektüel ve yaratıcı kapasiteyi oluşturmanın gereğine yürekten inanıyoruz.

AÇIK POZİSYONLAR

Nurol Holding’te açılan pozisyonlar için ilan detaylarına bakabilir, üye hesabınızla giriş yaparak veya yeni hesap oluşturarak başvuruda bulunabilirsiniz. Eğer aşağıda listelenmiş olan açık pozisyonlarda kendinize uygun bir ilan bulamadıysanız, lütfen “Genel Başvuru” ilanımıza başvurunuz

İlan Tarihi Firma Adı Pozisyon Adı Şehir
06.05.2014 Nurol Club Salima Tatil Köyü ÜTÜCÜ Antalya
03.05.2014 Nurol Club Salima Tatilköyü Soğuk – Sıcak Demıchef Antalya
26.09.2013 Nurol İnşaat ve Ticaret A.Ş. Genel Başvuru Ankara, İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya)
30.04.2013 Nurol Makina ve Sanayi A.Ş.-Çelik İşletmeleri Genel Başvuru Ankara
26.04.2013 Nurol Club Salima Tatil Köyü Genel Başvuru Antalya
12.03.2013 Turser Turizm Servis ve Ticaret A.Ş. Genel Başvuru Ankara
12.03.2013 Nurol Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. Genel Başvuru Ankara
12.03.2013 Nurol Havacılık A.Ş. Genel Başvuru Ankara
12.03.2013 Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Genel Başvuru İstanbul(Avr.)
12.03.2013 Nurol Enerji Üretim ve Pazarlama A.Ş. Genel Başvuru Ankara
12.03.2013 Nurol Makina ve Sanayi A.Ş.-Makina İşletmeleri Genel Başvuru Ankara
12.03.2013 Nurol Holding Genel Başvuru Ankara,İstanbul(Avr.),İstanbul(Asya

İş başvuru formu ve iş ilanları için tıklayın.

(Visited 3 times, 1 visits today)

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*