Nuhoğlu İnşaat İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Nuhoğlu İnşaat personel alımı yapacak!

Nuhoğlu İnşaat iş başvurusu yaparak sizde Nuhoğlu İnşaat’ın gücünden güç alabilirsiniz. Nuhoğlu İnşaat personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Nuhoğlu İnşaat eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Nuhoğlu İnşaat insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Nuhoğlu İnşaat, 1986 yılındaki kuruluşu itibariyle konut projeleri, özellikli yapılar, kamu projeleri, kent parkları &  çevre düzenleme, sağlık projeleri ve altyapı projeleri yapmaya başlamıştır.

Emin adımlarla büyüme hedefi doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Nuhoğlu İnşaat, bir çoğu Türkiye’nin sembol yapıları arasına giren 70’in üzerinde yapı inşa etmiştir.

İstanbul Akvaryum, Aqua Florya Alışveriş Merkezi, Küçükkuyuport Lüks Konutları, Sinan Erdem Spor Kompleksi,  Cebeci Kapalı Olimpik Spor Kompleksi ve Şehir Parkı, Van 100 Yıl Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi, Bursa Hayvanat Bahçesi, Bayrampaşa Şehir Parkı gibi projelerde imzası bulunan ve bugüne kadar toplam 1.450.000 metrekarelik inşaatı hayata geçirmiştir.

Türkiye’de İstanbul ve Ankara, Irak’ta Bağdat ve Erbil, Libya’da Trablus, Kazakistan’da Almaata ve Katar’da ofisi bulunan Nuhoğlu İnşaat, 2.500’e yakın çalışanı ile hizmet vermektedir.

İNSAN KAYNAKLARI

Nuhoğlu İnşaat olarak başarının temelinde insan emeği olduğunun bilincindeyiz. İş ya da staj başvurularınız için bizimle irtibata geçmek isterseniz info@nuhogluinsaat.com.tr adresine özgeçmiş ve ön yazı eşliğinde e-posta ile başvuru yapabilir veya aşağıdaki form üzerinden “Başvuru Formu”nu doldurabilirsiniz.

Başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*