NTG Plastik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

ntg-plastik

NTG Plastik İş Başvuru Formu

NTG Plastik İş Başvurusu yaparak NTG Plastik’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda NTG Plastik iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Son 30 yıl içerisinde çevre, sağlık ve emniyet kavramları, doğal kaynaklardaki kıtlık, içme suyu, kanalizasyon ve gaz sistemlerinde daha yeterli ve etkili alt yapıları gündeme taşımıştır. Biz de bu trendi takip ederek plastik boru sistemleri konusunda yapabileceklerimizi ortaya koyduk. Termoplastikler diğer sistemlere göre pek çok avantaja sahiptir. Örneğin kurşun kirlenmesine karşı zehirli madde ihtiva etmez, seramik sistemlerle kıyaslandığınnda kırılgan değildir, çelik ve beton sistemlere göre aşınma riski yoktur. Tüm bunlarin dışında termoplastik sistemler dayanıklı ve emniyetli birleştirme sistemlerine sahiptir.

Vizyonumuz;

Boru ek parçası sektöründe farklılıkları ile öncü, çevre ile dost, teknolojik atılımlarıyla etkili ve yüksek kalite düzeyi ile müşteri odaklı, sektöründe lider bir marka olmaktır.

Misyonumuz;

Boru ek parçası üretimini; uluslararası ürün standartlarına uygun, müşteri ihtiyaçlarını karşılayan, yüksek teknolojiye dayalı, bilgiye ve araştırma geliştirme çalısmalarına önem vererek gerçekleştirmektir.

Buradan başvurabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*