Novartis Türkiye İş Başvuru Formu ve İş İlanı 2020

Novartis İlaç Türkiye 2020 yılı için personel alımı yapacağını duyurdu. İlan detayları, başvuru şartlarını yazımızda bulabilir; ilan sonunda bulunan linkten ise iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Novartis’de Çalışmak

Novartis, 1996 yılında İsviçre’nin Basel şehrinde kurulmuştur ve ilaç üretim sektöründe faaliyet göstermektedir. Dünyanın çeşitli ülkelerinde hasta ve hastaneler için medikal ürün satışları yapan şirket, 31 Mart 2005 tarihinde Türkiye’deki üretim tesisini açmıştır. Kurtköy Üretim Tesisi 110 bin metrekara açık arazi üzerinde, 51 bin metrekare kapalı alanda bulunmaktadır.

Novartis, Kurtköy Üretim Tesisinde birçok farklı departmanı ile hizmet vermektedir. PU Katı Formları, Kalite Güvence, PU Efervesan ve Pastil Formlar, Mühendislik ve Teknik Hizmetleri, Tedarik Zinciri Bölümü, BPA, HSSE, IT, İnsan Kaynakları, İç Hizmetler departmanlarında çok sayıda personel görev almakta, güçlü bir istihdam olanağı sağlanmaktadır.

Novartis uluslararası bir şirket olduğu için personellerinin seçiminde genel şirket politikalarına öncelik veriyor. Doğru kişileri doğru işe yerleştirme şiarıyla şirket değer ve davranış kuralları doğrultusunda temel yetkinlikleri sağlayan adaylara ulaşmayı hedefliyor. Bunun için sonuç odaklı, yenilikçi, problem çözme yeteneği olan, liderlik özellikleri bulunan, güçlü iletişim becerilerine sahip kişilere ulaşmaya çalışıyor.

Açık Pozisyonlar ve Çalışma Koşulları Hakkında Bilgi

  • Kalite kontrol uzmanı: Şirketin geliştirdiği ürün ve hizmetlerin prosedürlere uygunluğunu, kalite standartlarını denetlemek, sürecin başarıyla ilerlemesini sağlamak.
  • Medikal ekipman uzmanı: Şirketin medikal ekipmanlarının tanıtımını ve bilgilendirmesini yapmak, satış stratejileri geliştirmek.
  • Biyomedikal sorumlusu ve yardımcısı: Şirketin ilgili ürünlerinin tüketiciye ulaşana kadarki sürecinin takibini yapmak, doğru mesajı doğru şekilde iletmek, mevcut teknolojileri etkin şekilde kullanmak.
  • Tıbbi satış temsilcileri:  Sorumluluğunda bulunan bölgede paydaşlarıyla veya tedavi alanına yönelik iş planları oluşturmak, satış stratejileri geliştirmek.

Novartis’de çalışmak için tıklayınız.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*