Nobel İlaç İş Başvuru Formu 2020

nobel_ilac

Nobel İlaç İş Başvuru Formu

Nobel İlaç İş Başvurusu yaparak Nobel İlaç’ın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Nobel İlaç iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Ulkar Holding bünyesine katıldığınızda; değişimin yaşandığı, farklı olmanın hissedildiği, kendi sektöründe “Uluslararası pazarda ulusal bir kuruluş olma“ yolunda sürekli büyüyen, başarılı bir kuruluşta iyi bir kariyere başlamış olacaksınız.

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi, çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi ve verimli insan gücünü çekmek ve istihdam etmek, çalışanlarımızın yetkinliklerinden ve yaratıcılıklarından yüksek verim sağlamak, performanslarını arttırmak, gelişmelerine imkân tanımak ve işbirliği içinde ekiplerin bulunduğu bir çalışma ortamı yaratmak çalışanlarımız için hedefimizdir.
İş sağlığı ve işçi güvenliği yönetmeliklerine uygun fiziksel çalışma ortamları yaratır ve bu ortamlarda kurallara uygun davranırız.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

1 yorum

  1. MERHABA.KİMYAGERİM.İST TEKNİK ÜNV.DOKTORA ÖĞRENCİSİYİM.NUMİL GIDA 7 YILDIR RUHSATLANDIRMA UZMANI OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM.İLAÇ MEDİKAL BESLENMA VBG İŞ DENEYİMİM VAR.ÇOK DAHA FAZLA DENEYİM İÇİN POZİSYON DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM.İNGİLİZCEM MÜKEMMEL BÜRO BECERİLERİM MÜKEMMEL. YENİ TEKLİFLER VE POZİSYONLARA AÇIĞIM.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*