Nobel İlaç İş Başvuru Formu 2021

nobel_ilac

 

Nobel İlaç Firması 21 Farklı pozisyon’a personel alıyor.

Alım yapılacak pozisyon ve iller yazımızın içeriğinde dir.

NOBEL İLAÇ FİRMASI 57 Yıllık  tecrübe , yüzde yüz yerli sermaye

Yarım asrı aşkın tecrübesiyle küresel bir oyuncu olan Nobel, 1964 yılında tamamen yerli sermayeli bir şirket olarak kurulmuştur. Bugün Nobel, Türkiye’de üç, Kazakistan ve Özbekistan’da birer tane olmak üzere toplam beş üretim tesisiyle faaliyet gösterirken 20 ülkede de kendi organizasyonları ile tanıtım ve satış çalışmalarını yürütmektedir. Alanında uzman yaklaşık 3.000 kişilik uzman kadrosu bulunan Nobel, uluslararası standartlara göre ürettiği nitelikli ürünlerini yaklaşık 50 ülkeye ihraç etmektedir.

Türkiye’deki üretim ve Ar-Ge faaliyetlerini Düzce ve Gebze’de, hammadde üretimini ise Çerkezköy’de bulunan tesislerinde gerçekleştiren Nobel İlaç’ın genel merkezi İstanbul-Ümraniye’de bulunmaktadır.

Uluslararası standartlara göre üretilen etkin ve yüksek nitelikte ürünleriyle, yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefleyen Nobel, Almanya, Arnavutluk, Azerbaycan, Belarus, Bosna Hersek, Bulgaristan, Gürcistan, İsviçre, Karadağ, Kazakistan, Kırgızistan, Kosova, Makedonya, Moğolistan, Moldova, Özbekistan, Rusya, Sırbistan, Türkmenistan ve Ukrayna’da kendi organizasyonları ile tanıtım ve satış faaliyetlerini yürütmektedir.

Bulunduğu her ülkede yürüttüğü pazarlama faaliyetlerini birebir Türkiye’deki köklü kurallarıyla ve kendi kadrolarıyla gerçekleştirmektedir.

Ulkar Holding bünyesinde yer alan Nobel İlaç’ın dünya açılımındaki ilk adımı Kazakistan’da gerçekleşmiş ve 2002 yılında kurulan Nobel AFF, ülkedeki yabancı sermayeli ilk üretim tesisi olmuştur. Nobel’in gurur kaynaklarından biri olan bu tesis aynı zamanda ülkede iyi üretim uygulamaları (GMP) sertifikası sahibi olan ilk tesistir.

Asya coğrafyasında bir başka övünç kaynağı, Özbekistan’da kurulmuş olan Nobel Pharmsanoat’tır. 400’e yakın çalışanıyla, Orta Asya’nın en kalabalık ülkelerinden biri olan Özbekistan’da Nobel adını ve markasını kalite ile eşdeğer hale getirmiş tanınan bir Türk markasıdır.

İlgilendiğiniz pozisyonları tıklayarak başvuru yapabilirsiniz.

(Visited 27 times, 5 visits today)

1 yorum

  1. MERHABA.KİMYAGERİM.İST TEKNİK ÜNV.DOKTORA ÖĞRENCİSİYİM.NUMİL GIDA 7 YILDIR RUHSATLANDIRMA UZMANI OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM.İLAÇ MEDİKAL BESLENMA VBG İŞ DENEYİMİM VAR.ÇOK DAHA FAZLA DENEYİM İÇİN POZİSYON DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM.İNGİLİZCEM MÜKEMMEL BÜRO BECERİLERİM MÜKEMMEL. YENİ TEKLİFLER VE POZİSYONLARA AÇIĞIM.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*