Nişantaşı Üniversitesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Nişantaşı_Üniversitesi

Nişantaşı Üniversitesi İş Başvuru Formu

Nişantaşı İş Başvurusu yaparak Nişantaşı’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Nişantaşı iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Nişantaşı Üniversitesi, Engin Fikirler Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından kurulup, 16/05/2012 tarih ve 6307 sayılı kuruluş kararıyla 31/05/2012 tarih ve 28309 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanmasıyla kamu tüzel kişiliğini kazanan bir Vakıf Üniversitesi olarak 2012-2013 Eğitim – Öğretim yılında faaliyete başlamak üzere yükseköğretimindeki yerini almıştır. 

Misyonumuz
İhtiyaç duyulan yüksek nitelikli insan kaynağını oluşturarak, ülkemizin kalifiye eleman talebini karşılayacak, konusunda uzman teknik personel ve ana eleman yetiştirmektir. Nişantaşı Üniversitesi, küresel işgücü piyasalarının ihtiyacı olan insan kaynağını, geliştirdiği ulusal ve uluslararası işbirlikleriyle karşılayarak, ülkemizde evrensel bir eğitim anlayışının yerleşmesini hedeflemektedir.

Vizyonumuz
Dünya standartlarında eğitim veren Nişantaşı Üniversitesi’nde yeniliğe açık bilimsel düşünce sistemini benimsemiş, teknolojik altyapı ve donanımıyla bilgi kaynaklarına hızlı ulaşabilen, gücünü kendi tarihi ve kimliğinden alarak geleceğe yön verebilen, bilimin etik değerlerine bağlı olan ulusal ve uluslararası alanda rekabet edebilen toplumsal sorumluluk sahibi geleceği aydınlatacak nesiller yetiştirmektir.

Başvurmak için tıklayın.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*