Nexum Boğaziçi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Nexum-Boğaziçi-logo

Nexum Boğaziçi personel alımı yapacak!

Nexum Boğaziçi iş başvurusu yaparak sizde Nexum Boğaziçi ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Nexum Boğaziçi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Nexum Boğaziçi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Nexum Boğaziçi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

“Genç ve dinamik ekibimize katılın.”

Kurulduğumuz 2000 senesinden bu yana gösterdiğimiz sürekli büyüme ve uluslararası projelerdeki açılımlarımızla çalışanlarımıza tüm süreçlerimizde önemli kariyer fırsatları yaratıyoruz. Stajyerlerimize kadroya geçme olanaklarını sunuyoruz. Her departmanda junior, mid ve senior seviyelerde çalışanlarımızı, kariyer basamaklarını birer birer tırmanmalarını sağlayıp proje yönetme, departman yönetme ve partner olmaya kadar giden yolda destekliyoruz. Farklı alanlarda hizmet vermemizin avantajı ile çalışanlarımıza departmanlar arası geçiş imkanlarını sunuyoruz.

İşe Alım

Açık pozisyonlarımıza gelen tüm başvurular Nexum veritabanına kaydedilir. İşgücü planlaması doğrultusunda açılan pozisyonlar için veritabanımızdan araştırma yapılarak gerekli temel kriterleri karşılayan adaylar belirlenir ve işe alım süreci başlar.

Görüşmeler İnsan Kaynakları Departmanı tarafından organize edilir. Farklı departman ve pozisyonlar için görüşme süreci farklı ilerleyebilse de adaylarla İnsan Kaynakları Uzmanları’nın ve ilgili departmanların yöneticilerinin katıldığı en az iki görüşme yapılır.

Bu süreçte tüm adaylarımız kişilerarası ilişkiler kurma ve geliştirme, insiyatif alma, iletişime açık olma, kendini geliştirme, müşteri ve kalite odaklı olma yetkinlikleri ile değerlendirilir.

Yöneticilerde aradığımız özellikler arasında ise takım ruhunu oluşturabilme, çalışanların gelişim ihtiyaçlarını tespit ederek, performans standartlarını belirleyip izleyerek onların bilgi ve becerilerini geliştirmeye yönelik koçluk ve mentorluk becerileri gelir.

Bu yetkinliklerle birlikte en önemli kriterlerimizden biri değerlerimize ve kurum kültürümüze uygunluktur. Yetkinliklerin yanı sıra yabancı dil bilgisi, teknik sınav, proje ve portfolyo değerlendirmesi yapılır.

Görüşmeler ve değerlendirmeler sonucunda olumlu bulunan adaylarla ilgili referans kontrolleri yapılır. Hakkında olumlu referans alınan adaylar için İnsan Kaynakları tarafından iş teklifi hazırlanır ve yazılı olarak sunulur. Görüşmeler sonucunda mevcut pozisyon için değerlendirilemeyen adaylara mail yoluyla İnsan Kaynakları tarafından bilgilendirme yapılır ve başvuruları başka pozisyonlarda değerlendirilmek üzere veritabanında saklanır.

Buradan açık pozisyonları görebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*