Nestle İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Nestle Hakkında:

Amacımız, bugünün ve gelecek nesillerin yaşam kalitesini artırmak için gıdanın gücünü ortaya çıkarmaktır.

Biz İyi beslenme ve İyi yaşam şirketiyiz. Yaşamı iyileştirmek için gıdanın gücüne inanıyoruz. İyi gıda duyuları besler ve keyif verir. Çocukların sağlıklı büyümesine, hayvanların iyi gelişmesine, ebeveynlerin yıllara meydan okumasına ve herkesin hayatı dopdolu yaşamasına yardımcı olur. İyi gıda bizi bir araya getirir. İyi gıda aynı zamanda gezegenimize saygı duyar ve gelecek nesiller için kaynakları korur.

Nestlé’de sürekli araştırıyor ve yaşam kalitesini artırmak ve daha sağlıklı bir geleceğe katkıda bulunmak için sürekli olarak yiyecek, içecek ve beslenmeye dayalı sağlık çözümleriyle mümkün olanın sınırlarını zorlamayı hedefliyoruz. Enerji ve kaynaklarımızı, gıdanın gücünü ortaya çıkarmanın insanların ve evcil hayvanların yaşamında en büyük farkı yaratabileceği, çevreyi koruyup iyileştirebileceği ve hissedarlarımız ve diğer paydaşlarımız için önemli bir değer üretebileceği bir alana odaklıyoruz.

Markalarımız

Dünyaca bilinen, simgemiz haline gelen tatlardan yerel lezzetlere 2000’i aşkın markayla 187 ülkede faaliyet gösteriyoruz.

 Hedeflerimiz

2030 yılı için çalışmalarımızı yönlendiren ve BM’nin Sürdürülebilir Kalkınma Modelini destekleyen üç kapsamlı hedef belirledik.

 İş Başvuru Süreci 

İşe Alım sürecimiz, tüm pozisyonlarımız için ilan çıkmamızla başlıyor. Hem şirket içi hem dış başvuruları eş zamanlı olarak değerlendirmeye alıyoruz. Aldığımız başvurular arasından yaptığımız değerlendirme sonucunda ilk görüşmeleri İnsan Kaynakları olarak yapıp, kısa liste oluşturuyor ve bu listedeki kişileri bölümün yöneticisi ile görüşmek üzere davet ediyoruz. Tüm pozisyonlarımızda çeşitli değerlendirme merkezi uygulamalarını (sunum, vaka çalışması, vb.) tamamlayıp, adayımızı sürecin bir sonraki ve son aşaması olan ilgili Genel Müdür/Direktör ve İK İş Ortağı ile yapacağı mülakata davet ediyoruz. Nestlé ailemize davet etmeden önce tüm değerlendirmeleri ve geri kalan uygulamalarımızı (İngilizce Testi, Kişilik Envanteri, Sayısal-Sözel Yetenek Testi) tamamlayıp referans kontrollerinden sonra teklif aşamasına geçiyoruz. Teklifi kabul eden adayımızın Özgeçmiş Doğrulaması’ndan ve Sürüş Testi’nden (pozisyona bağlı olarak) sonra işe giriş işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Süreçte sorumluluk öncelikle ilgili bölüm yöneticisinde bulunmakla birlikte; İnsan Kaynakları olarak sürecin etkinliğini ve verimliliğini arttırıcı çalışmalar yaparak sürecin doğru bir şekilde işlemesini sağlıyoruz.

*Değerlendirme Merkezi Uygulamaları pozisyonlara göre farklılık gösterebilmektedir.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Su Kaynakları UzmanıBursa / KestelBaşvur
Müşteri Hizmetleri TemsilcisiBursa / Kestel Başvur
(Visited 250 times, 1 visits today)
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

7 yorum

  1. Adem bayram benim yüz de kırk bir engel li raporu mvar iki oğlum var biri üniversitesi okuyor biride de lise okuyor işe ihtiyacım var dönüş yapılırsa sevinirim iyi günler dilerim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*