Multi Turkmall İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

multi-turkmalla

Multi Turkmall İş Başvuru Formu

Multi Turkmall İş Başvurusu yaparak Multi Turkmall’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Multi Turkmall iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Turkmall’da Çalışmak

Turkmall olarak, alışveriş merkezi yapımı ve yatırımı alanlarındaki liderliğimizi sürdürüyor, tüm projelerimiz hayata geçiriyoruz. 15 yıla 16 alışveriş merkezi sığdırmanın, perakende sektöründe ve ülkemizde yarattığımız katma değerin haklı gururunu yaşıyoruz.

Toplamda 2.5 milyon metrekareye ulaşan inşaat sahalarını idare ederek, 2500’den fazla mağaza ve eğlence alanının leasing süreçlerini yöneterek ve yılda 150 milyondan fazla ziyaretçiyi ağırlayarak edindiğimiz tecrübeleri geleceğe aktarıyoruz. Türk perakende sektörüne katkı sağlamayı en önemli öncelik olarak belirleyen şirketimiz,   sektörün dinamiklerini belirleyen önemli ortak girişimlere imza atmaktadır.

Dinamik ve hızlı büyüyen bir şirket olarak, açık fikirli, çalışkan, dinamik ve iyi iş ahlakına sahip takım arkadaşları aramaktayız. Coşkulu ve başarıya ulaşmak için kendi kendini motive edebilen, kendini iyi ifade edebilen, muhakeme yeteneği gelişmiş, güvenilir, çok çeşitli kültürler ve organizasyonlarla çalışabilecek takım arkadaşları aramaktayız. İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisi tüm pozisyonlarımız için ortak bir gerekliliktir. Daha detaylı bilgi için office@turkmalls.com iletişim adresiyle irtibata geçiniz.

Boş Pozisyonlar

Turkmall, Türkiye, Orta Doğu, Kafkaslar, Kuzey Amerika, Rusya ve Çin’de bireysel olarak veya çeşitli ortaklarla alışveriş ve eğlence merkezleri inşa etmekte ve bu alanlara yatırım yapmaktadır. Toplamda 3 milyon metrekarelik perakende alanı tamamlanmış ve 2 milyon metrekarelik bir alanın da inşası sürmektedir. Dinamik ve hızlı büyüyen bir şirket olarak, aşağıdaki pozisyonlar için yeni takım arkadaşları aramaktayız.

MIMARLIK (Ref:A)

  •  Gerekli alanlarda Fen veya Edebiyat Fakültesi diploması,

  • Alışveriş merkezi tasarım ve geliştirme alanlarında 8-10 yıllık deneyim,

  •  Mimarlık projelerini koordine etmekte deneyimli olmak,

  •  Yeni alışveriş merkezi alanlarının mimari çalışmalarını ve ana konseptini başlatabilmek,

  •  AutoCAD, 3D, Sketch up, Photoshop programlarına mükemmel derecede hakim olmak.

İş başvuru formu oluşturmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*