MSC İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

msc-logo

MSC İş Başvuru Formu

MSC İş Başvurusu yaparak MSC’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda MSC iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İsviçre Cenevre’de 1970 yılında kurulan Mediterranean Shipping Company  (MSC), konvansiyonel gemi operatörlüğüyle başladığı yolculuğunu, bugün dünyanın en önde gelen deniz taşıma şirketlerinden biri olarak sürdürmektedir. Deniz filosunu önemli ölçüde genişleten, 456 konteyner gemisiyle 2 milyon TEU’nun üzerinde taşıma kapasitesi olan MSC, dünyanın ikinci büyük konteyner taşıyıcısı konumundadır.

Dünya çapında işletmesini yaptığı 42 terminalin yanı sıra, erişim sunduğu 335 terminal ile 6 kıtada 200 rotasyon üzerinden, lider küresel taşımacılık anlayışıyla hizmet vermektedir.

Dünyanın dört bir yanında sahip olduğu 421 ofis, 40.000 çalışanıyla müşterilerine eşi bulunmaz bir servis ağı sağlamaktadır. 6 kıtada sunduğu farklı liman uğrağı alteratifleriyle, tümüyle bağımsız bir özel girişim firması olan MSC, pazar değişimlerine hızlıca cevap verebilmektedir.

1978 yılından beri Türkiye’de hizmet veren MSC, % 30’un üzerinde  pazar payıyla, ülkemizde faaliyet gösteren 50 taşıyıcı arasındaki en büyük konteyner taşıma şirketlerinden biridir. Türkiye’deki taşımacılık hizmetleri ağını genişleten MSC, 600 çalışanı ile İzmir merkez olmak üzere İstanbul, Bursa, Mersin, Antalya, İskenderun, Trabzon ve Samsun’da hizmet vermektedir.

Açık pozisyonlar için tıklayın.

4 yorum

  1. BEN 39 YAŞINDA ELEKTRONİK TEKNİSYENİYİM GEMİLERİNİZDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM,.TÜM KAĞITLARIM HAZIR KAĞIDIM ELEKTRONİK OPERATOR TANKER SERTİFİKAM VAR AMERİKAN VİSE VAR SAYGILAR…
    TEL;05357457547

  2. 33 yasındayım hatay iskenderunda yaşıyorum B sınıfı ehlıyet var ıngılızce ılk kademe sertıfıkası ve ozel guvenlık kımlıgım vardır endustrı meslek lısesı elektrık bölumu 2000 mezunuyum daha sonra mustafa kemal unıversıtesı endustrıyel otomasyon 2 yıllık okudum 2013 kendı bransıma aıt uygun görulen iş beklıyorum ıyı aksamlar tlf no . 0536 4560836

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*