MSC Gemi Acenteliği İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

MSC Gemi Acenteliği personel alımı yapıyor!

MSC Gemi Acenteliği iş başvurusu yaparak sizde MSC Gemi Acenteliği’ın gücünden güç alabilirsiniz. MSC Gemi Acenteliği personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan MSC Gemi Acenteliği eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. MSC Gemi Acenteliği insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A

İsviçre Cenevre’de 1970 yılında kurulan Mediterranean Shipping Company  (MSC), konvansiyonel gemi operatörlüğüyle başladığı yolculuğunu, bugün dünyanın en önde gelen deniz taşıma şirketlerinden biri olarak sürdürmektedir. Deniz filosunu önemli ölçüde genişleten, 465 konteyner gemisiyle 2.5 milyon TEU’nun üzerinde taşıma kapasitesi olan MSC, dünyanın ikinci büyük konteyner taşıyıcısı konumundadır.

Dünya çapında işletmesini yaptığı terminallerin yanı sıra, erişim sunduğu 315 terminal ile 6 kıtada 200 rotasyon üzerinden, lider küresel taşımacılık anlayışıyla hizmet vermektedir.

Dünyanın dört bir yanında sahip olduğu 480 ofis, 54.000 çalışanıyla müşterilerine eşi bulunmaz bir servis ağı sağlamaktadır. 6 kıtada sunduğu farklı liman uğrağı alternatifleriyle, tümüyle bağımsız bir özel girişim firması olan MSC, pazar değişimlerine hızlıca cevap verebilmektedir.

1978 yılından beri Türkiye’de hizmet veren MSC, % 30’un üzerinde pazar payıyla, ülkemizde faaliyet gösteren 50 taşıyıcı arasındaki en büyük konteyner taşıma şirketlerinden biridir. Türkiye’deki taşımacılık hizmetleri ağını genişleten MSC, 800 çalışanı ile İzmir merkez olmak üzere İstanbul, Gebze, Tekirdağ, Bursa, Mersin, Antalya, İskenderun, Trabzon, Samsun, Gaziantep, Ankara, Eskişehir ve Kayseri’de hizmet vermektedir.

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon Lokasyon Başvuru Linki
Genel Başvuru (Engelli)İstanbul Avr., İstanbul AsyaBaşvur
Müşteri Hizmetleri Uzman Yardımcısı İstanbul Asya Başvur
Rezervasyon Hizmetleri Uzman Yardımcısı İstanbul Asya Başvur
Finansal Raporlama Uzmanıİzmir Konak Başvur
Müşteri Hizmetleri Operasyon Uzman YardımcısıMersin Başvur
Gemi Operasyon Uzman Yardımcısı İzmir Konak Başvur
Satış Temsilcisi İstanbul Avr., İstanbul Asya Başvur
Satış Temsilcisi (Saha) Mersin Başvur
Satış Temsilcisi (Saha) İstanbul(Avr.), Tekirdağ Başvur
Müşteri Hizmetleri Uzman Yardımcısı İstanbul Avr., İstanbul Asya Başvur

Üstteki Linklerden Başvuru Yapabilirsiniz.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

3 yorum

  1. merhabalar ben ömer lütfi dogdu fitter olarak msc deniz şirketler gurıunda fitter olarak görev almak istiyorum çalış dıgım firmalar ince denizcilik ulusoy denizcilik efemay denizcilik tornam çok iyidır ektirik kaynagım iyidir okjijen iyidir mekenik bilgiye sahibim çep 0532 317 86 19 iyi çalışmalar saygılarımla

  2. İyi günler pusula denizcilikte guverteci olarak gemiadami cüzdanımı aldım yeni denizciyim pasaportum hazır tüm belgelerin aşı kartlarim tamam şirketimizde çalışmak istiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*