Modern Ambalaj İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

modern-ambalaj

Modern Ambalaj personel alımı yapacak!

Modern Ambalaj iş başvurusu yaparak sizde Modern Ambalaj’ın gücünden güç alabilirsiniz. Modern Ambalaj personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Modern Ambalaj eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Modern Ambalaj insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Modern Ambalaj Ticaret ve Sanayi A.Ş., Oluklu Mukavva Ambalaj üretimine 1997 yılında kurulan Çorlu tesisi ile başlamıştır. Gebze, Eskişehir, Manisa, Kayseri, Bursa ve Silivri tesislerinin gruba katılmasıyla büyüyen şirket, bugün 158.000 m² kapalı, 260.500 m² açık alana sahip 7 fabrikasıyla yılda 450.000 ton oluklu mukavva ambalaj kapasitesi ile, Türkiye’deki en büyük üreticilerden biridir. Modern Ambalaj bir Eren Holding kuruluşudur.

Misyonumuz

“Kaliteli üretim” ilkesi ve “mamul değil hizmet üretiyoruz’’ sloganıyla müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak, son teknoloji ile yüksek mukavemetli kâğıtlar kullanarak müşterilerimize “uygun maliyetli” ve “çevreci“ ürünler sunmaktır.

Vizyonumuz

Karlı ve yüksek oranlı büyümeyi sürdürülebilir hale getirerek, kalite ve fiyatta rekabet edilemez bir noktaya ulaşıp, oluklu mukavva sektörünün güvenilen, tercih edilen, her alanda lider kuruluşu ve markası olmaktır.

Personel Politikası

Eren Grubu  globalleşen dünyada, rekabette fark yaratabilmek için en önemli kaynağın “insan” olduğunun bilinciyle hareket etmektedir.

Bu amaçla çalışanlarının motivasyon ve memnuniyetine büyük önem vermektedir. Bünyesinde 6000 kişiye istihdam imkanı sağlayan Eren Grubu, kendi gelişim ve büyümesini gerçekleştirirken, topluma da faydalı olmayı hedeflemektedir.

Eren Grubu, çalıştığı kurumun geleceğiyle kendi hedeflerini birleştiren  ve yaptığı çalışmalarla değer yaratan insanların oluşturduğu bir yapıya inanmaktadır.

Başvuru formu için tıklayınız.

1 yorum

  1. merhaba ben iş arıyorum ama bir türlü formunuzu bulamadım ben makinelerden dikiş. çizgi. vargel. deve boynu tambur. pedal. bu makinelere aşinayım artı sulotır bıçarklarındada çalıştım eger mümkünse yardımcı olabilirmisiniz ben cep numaramı bırakıyorum şimdiden teşekkur ederim 05439416867

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*