Modanisa İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Modanisa Hakkında Bilgi:

Kerim Türe ve Lale Tüzün Tarafından kurulmuş E-Ticaret Parakende satış  platformudur. 2011 yılının Anneler Günü’nde açılışını yaptı. Doğum yerimiz İstanbul ve 140 ülkeden müşterilerimiz var. Yayınlarımızı Türkçe, Arapça, İngilizce, Fransızca, Almanca ve Bahasa olmak üzere 6 dilde gerçekleştiriyoruz. Dünyanın 5 kıtasına her gün binlerce kargo gönderiyoruz. Her ay dünyanın dört bir yanından “muhafazakar” giyim tarzını benimsemiş 20 milyon ziyaretçiye app, mobil ve desktop platformlarından ulaşıyoruz. Onların dilini konuşuyor, ihtiyaçlarını tanıyor, tercihlerini biliyoruz. Şimdilik satışını yaptığımız marka sayısı 1000, ürün çeşitliliğimiz 100 bin. Farklı milliyet ve kültürlerden, yaş ortalaması 28 olan genç ve atak bir insan kaynağımız var.

2016’da İstanbul’da, 2017’de Londra ve Dubai’de Modest Fashion Week’ler düzenleyerek; 2018’de Endonezya’daki Jakarta Modest Fashion Week sponsorluğunu üstlenerek, küresel bir oyuncu olduğumuzu tüm dünyanın fark etmesini sağladık. 2019’da Modest Fashion Week’i, tekrar doğum yeri olan İstanbul’a taşıdık.

Bu yoğun ve adanmış çalışma, müşterilerimizin bize duyduğu güven ve sevginin ötesinde ödüller de getirdi. 2016’da Reuters tarafından dünyanın en popüler İslami giyim sitesi seçildik. 2017 yılında “Islamic Economy Award”, Modanisa.com’a verildi. 2018’de “International Business Excellence” ödülünü kazandık. 2021 ylı başında ise ABD Merkezli “Küresel Müslüman Yaşamı Merkezi” (The Center for Global Muslim Life) tarafından düzenlenen ve 90 ülkeden katılımcılar tarafından oylanan organizasyonda “En İyi Müslüman Modası Şirketi / The Best Muslim Fashion Company” ödülüne layık görüldük.

Bugün, ülkemizin ilk uluslararası online alışveriş sitesi ve e-ihracat şampiyonu olarak, Türkiye’nin hazır giyimdeki gücünü dünyayla buluşturmanın gururunu yaşıyoruz. Müşterilerimizin sevgisi, güveni ve yakın ilgisiyle büyümeye devam ediyoruz; büyürken de start up ruhumuzu koruyoruz.

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon LokasyonBaşvuru Linki
Genel Başvuru (Engelli Kadro)İstanbul(Asya)(Tuzla, Üsküdar)Başvur
Lider Alıcı (Çanta ve Ayakkabı) İstanbul(Asya) Başvur
Alıcı (Özel Etiket) İstanbul(Asya) Başvur
Kalite Güvence Analisti İstanbul(Asya) Başvur
Kurumsal İletişim Müdürü İstanbul(Asya) Başvur
Pazarlama İletişimi Ekip Lideri İstanbul(Asya) Başvur
Kategori Uzmanı İstanbul(Asya) Başvur

Üstteki Linklerden Başvuru Yapabilirsiniz.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

1 yorum

 1. Selam.
  Tesettürlü olduğun için, fiziğim de buna uygun olduğu için, hem az – çok anlayışım olduğu için Sizinle manken olarak çalışmayı çok isterdim. Önceden teşekkürler, saygılar, sevgiler.

  Sona Mammadova

  Azerbaycan Baküden. İstanbul Şişli

  Göz kahve
  29 yaş
  172 boy
  48 kilo
  Ayak 38
  Bel 60
  Göğüs 87
  Kalça 87

  Tel : 05308232967

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*