Mng Teknik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

mng-teknik

Mng Teknik İş Başvuru Formu

Mng Teknik İş Başvurusu yaparak Mng Teknik’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Mng Teknik iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş. olarak kuruluş tarihimiz olan 17 Şubat 2003 tarihinden bu yana yönetim olarak benimsemiş olduğumuz açık iletişim politikamız ve insan ilişkileri güçlü, sürekli gelişime – verimliliğe odaklanan, rekabetçi, ekip çalışmasının değerine inanan kadromuzla, güleryüzlü, güvenilir, çözüm odaklı, şirket hedeflerinin her kademede içselleştirilebildiği, düşüncelerin özgürce paylaşılabildiği şeffaf bir çalışma ortamı sunmayı hedeflemekteyiz.

Başarının tek şartının müşteri memnuniyeti olduğunun bilincinde olan MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş hizmet sektöründe müşteri memnuniyetini sağlamanın da personel mutluluğuna endeksli olduğunu göz önünde bulundurur. Bu sebeple her alanda her zaman iyileştirmeyi benimsemiş olan yönetim anlayışıyla, en değerli kaynağımız olan çalışanlarımıza da destek olmayı amaçlayan çeşitli projeler geliştirmektedir. Bu çerçevede çalışanlarımızın kişisel gelişimini sağlayıcı faaliyetler düzenleyerek, içsel motivasyonu yükseltmek amacıyla etkinlikler, sosyal sorumluluk projeleri oluşturur ve işe alım aşamasından itibaren önü açık bir kariyer planlaması fırsatı sunulmasına olanak sağlanır. Böylece sektöründe model bir yapı, güçlü bir marka olma yolunda bizlere destek olacak çalışma arkadaşlarını aramıza katmayı hedeflemekteyiz.

MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş olarak İnsan Kaynaklarına yönelik hedeflerimizi ve stratejilerimizi belirlerken şirketimizin iş planlarının yanı sıra ulusal ve küresel ekonominin oluşturduğu ortamı, faaliyet gösterdiğimiz sektörün şartlarını ve önceliklerini de göz önünde bulundurmaktayız.

MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş. olarak sürekli gelişime önem veren yönetim yapımız, MNG Holding’in finansal desteği ile birlikte oluşturmuş olduğumuz kaliteli işgücü istihdam politikamız ve MNG Kargo bireylerinin üstün çabası sayesinde, kısa bir sürede 385 kişilik personel sayımızı 7200’ ün üzerine çıkararak ortalama yüzde 1700 büyüme oranı ile hedeflediği süreçlere ulaşan bir kurum kültürü ve her alanda tercih edilen güvenilir bir marka olmayı başarmıştır.

Çalışan Profilimiz 

Toplam Çalışan Sayısı: 7200
Lisans: 1550
Ön Lisans: 1250
Lise Mezunu: 4000
İlköğretim: 400

Çalışanların Kadın / Erkek Oranı
%38 Bayan, %62 Bay

İşe Alım Sürecimiz

MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş. , en önemli varlığı olan insan kaynağını etkili şekilde planlamak, kurum değer, kültür ve stratejilerine en uygun kişileri belirleyerek, pozisyonun gerektirdiği yetkinliklere sahip adayları uygun pozisyonlara yerleştirmeyi amaçlamaktadır.

MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş. ‘ de görev alacak personelin seçimi insan kaynakları departmanı ile ilgili bölümlerin koordineli çalışmaları çerçevesinde gerçekleştirilir.

İnsan Kaynakları birimine gelen tüm talepler değerlendirilerek pozisyonda görev alacak personelde olması gereken yetkinlikler tespit edilir, bu kriterlere göre yetkinlik ve teknik bazda mülakatlar gerçekleştirilir.

Mülakat ve test aşamalarında başarılı olan adaylar MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş. ‘ de uygun pozisyonlara yerleştirilir.

Yetkinlikler

Yeni mezun ya da deneyimli adaylarımızın işe uygunluğunun değerlendirilmesinde aşağıdaki yetkinlikler aranmaktadır;

– İletişim becerisi
– İçsel motivasyon
– Müşteri odaklılık
– Takım çalışmasına yatkınlık
– Yenilikçilik
– Problem çözme ve karar verebilme,
– Etkin iletişim,
– Planlama ve Organizasyon,
– Ticari sağduyu,
– Mesleki teknik bilgi.

Ortak Özellikler

Müşteri hizmetleri sorumlusu, kurye, sürücü ve moto kurye gibi görevler için en az lise diğer pozisyonlar için üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak. Erkek adayların askerlikle ilişkisinin bulunmaması.

– Şirketimize İnsan Kaynağı sağlayan süreçlerimizi belirlerken kurum içi ihtiyaçlarımız ve yönetim stratejilerimizin yanı sıra kısa ve uzun vadeli hedeflerimizi de göz önünde tutuyoruz. Personel ihtiyaçlarımızı;

a) Şirket içi kaynaklar
b) Şirket dışı kaynaklardan sağlıyoruz.

– Personel ihtiyacımızı şirket dışı kaynaklardan karşılarken gazetelerde ve internet üzerinden verilen ilanlarla birlikte sitemizde yayınlanan direkt başvuru hattını da kullanıyoruz. Direkt başvuru yapmak ve CV’nizi bizimle paylaşmak için

– Tüm pozisyonlarda İnsan Kaynakları birimlerimiz, ilgili birim yöneticileri ile beraber yürüttükleri mülakatları en az 3 etapta ve en geç 10 gün içinde tamamlar.
Bu etaplar;

1. Adayın ön mülakata alınması,
2. İşin tanımına, iş süreçlerine ve şirket beklentilerine yönelik görüşme ve kişilik envanteri
3. İş teklifinin yapıldığı son aşama.

– Amacımız MNG Kargo ailesine katılan her bireyin günün insan gücü ihtiyacını karşılarken yarının ihtiyaç hissettirdiği pozisyonlarda görevlendirmeye uygun kariyer yapabilecek niteliklere sahip olmasıdır. Böylece MNGKargo eğitim vs. maliyetlerini düşünürken çalışanların da mutluluğu ve sadakatinin artması sağlanmaktadır. Bu da iş görüşmelerinde adaylarımızı daha geniş bir perspektif ile değerlendirmeyi doğurmaktadır.

– Başvuru yapan adaylarımız, İnsan Kaynakları Yetkilisi ve aranan pozisyonun servis yöneticisiyle ortak görüşme yaparlar. Tüm adaylar ile ilgili notlar başvurularıyla birlikte dosyalanır ve tüm Türkiye genelinde oluşturulan ortak CV Bankası’na dijital ortamda kayıt edilir. Aranan pozisyona uygun bulunmayanlar sonraki pozisyon açıklarında tekrar değerlendirilir.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*