MNG Kargo Ankara İş İlanı

Ankara Mng Kargo iş başvurusu yapmak isteyenler, gereken kriterleri taşımaları takdirde Mng Kargo ailesine katılabilme şansına sahip olabilmektedirler.

2003 yılında Mng holding tarafından kuruluşu gerçekleştirilen Mng Kargo şirketinin kurucu genel müdürü Aslan Kut’tur. Yıllardır hizmet verdiği kargoculuk şirketinde Mng Kargo yerini oldukça sağlamlaştırmış ve her zaman % 100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile işinin arkasında durmuştur.

%100 müşteri memnuniyetini kendine çalışma prensibi edinen bu işletme bugün; 871 şubesi, 7 tanesi Teknolojik Aktarma Merkezi olmak üzere toplamda 26 aktarma merkezi, 15 bölge müdürlüğü, 8.000’i aşkın çalışanı, 2.400’den fazla taşıma aracı, 6 uçağı ile günde ortala 600 bin adrese hizmet ulaştıran kargo şirketi olmaktadır. Sunmuş olduğu bu hizmetlerden dolayı da Türkiye’nin önemli kargo şirketleri arasında kendinden sıkılıkla söz ettirmektedir.

Mng Kargo İş Başvurusu

Mng kargo, kendi ilkeleri doğrultusunda hareket eden ve işini titizlik ile yürüten bir işletme olmaktadır. Güvenilirlik, Sorumluluk Bilinci, Yenilik ve Gelişime Açıklık, İletişim, Müşteri Odaklılık gibi ilkeleri kendine prensip edinerek % 100 müşteri memnuniyetine dayalı çalışmaktadır.

Ankara Mng Kargo iş başvurusu yapmak isteyenler ve bu sektörde çalışmak isteyenler için ise iş başvuru süreçleri başlamıştır. İnternet siteleri üzerinden de ulaşabilecekleri başvuru formunu doldurarak adayların işe ilk adımlarını atmaları gerekmektedir. Yeterli kriterlere sahip adaylar, işe alım sürecine başlamaktadırlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*