MMK Metalurji İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

MMK-Metalurji-logo

MMK Metalurji İş Başvuru Formu

MMK Metalurji İş Başvurusu yaparak MMK Metalurji’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda MMK Metalurji iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Politikası

En önemli varlığı insan olan MMK Metalurji şirketi stratejik düşünen, aktif, yetkin ve sorumluluk sahibi takım çalışanları yardımıyla şirketin potansiyelini yükseltmeyi arzu etmektedir.

İnsan kaynakları politikamız, personel ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olup, çalışanların sürekli gelişiminin sağlanması için, personelin elde ettiği bilgi ve becerilerin etkili bir şekilde kullanılmasıdır.

Bu politikaya uygun olarak aşağıdakiler gerçekleştirilir:

Profesyonel ve kişisel bilgi ve becerilerin geliştirilmesi için sürekli olarak çalışanlarımıza eğitim ve kişisel gelişim imkanları sağlanması.

Etkili araştırma ve değerlendirme teknikleri kullanılarak, gerekli pozisyona en uygun adayın zamanında seçilmesi.

Kesin hedefler konulması ve sonuç değerlendirme sisteminin kullanılması yoluyla, çalışamlarda elde edilen başarılı sonuçlar nedeniyle ödüllendirme yapılması ve çalışanların daha yüksek verimliliğe ulaşmalarının desteklenmesi.

Çalışanlarımızın motivasyonu ve MMK Metalurji’ye bağlılıklarnın desteklenmesi.

Yönetim kadrosuyla çalışanlar arasında karşılıklı saygı atmosferi oluşturulmasıyla birlikte etik değerlerin uygulanması.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

18 yorum

 1. Dilme makinası ayarcısıyım. 2 sene operatörlük yaptım. Tavan vinç operatör belgem var. 11 senelik iş deneyimim var Tosçelik ten yeni ayrıldım. MMK AİLE sinde sizinle birlikte çalışmak isterim. TLF.05076241808

 2. Oncelikle saygilar ben tezcan galveniz boyahatti. Sarici operatörülüğü tavan vinç foktlift ambalaj ve kalite kontrol elamanı olarak 9yıl çalıştım bazı nedenlerden dolayı 1ay once işten ayrıldım bu birikimlerimi ve tecrübemi sizinle paylaşmak ve çalışmak isterim 532 776 10 38. 2623512939

 3. Kalite kontrol konusunda 2 yil deneyimim var
  dogalgaz atesci opt
  vinc opt
  forklif opt
  isil islem sertifikasi
  bilgisayar sertifikasi
  ingilizce kad 2 sertifika
  denizsu kuyu suyu atiksu kurulum ve isletme operatorulugu

 4. daha önce sizinle çalıştım soğuk haddede sevkiyat paketleme op. olarak çalıştım krizden dolayı cıkş verdiler çağırırsanız hemen çalışmaya gelirim sizinle çalışmayı memnuniyet duyarım saygılarımla telefon numaram 05382474866

 5. Merhaba, tavan vinç operatörüyüm eski tecrübelerimle beraber Borçelik fabrikasında vinç operatörlügü tecrübem var, sizlerle çalışmak istiyorum saygılar. 05415120882

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*