Mitaş İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

mitaş-logo

Mitaş İş Başvuru Formu

Mitaş İş Başvurusu yaparak Mitaş’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Mitaş iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Mitaş firmasına iş başvurusu yapmak için firmanın güncel iş ilanlarına bakabilir, dilediğiniz pozisyona iş başvurusu yapabilirsiniz.

Ortak değerlerimiz ışığında : Firmamızın ihtiyaçlarına cevap verebilecek yetenekli insanları bünyemize kazandırmak, Güçlü iletişim ve motivasyon ortamı sağlamak, İnsan kaynakları sistem ve uygulamalarıyla çalışanlarımıza destek olmak, Kurumsal olanaklar ve faydalarla çalışanlarımızı geliştirerek, sürekli başarıya doğru yönlendirmek, Başarıyı ödüllendirmek,  Çalışanlarımızın gelişimini ve devamlılığını sağlamak üzerine insan kaynakları bölümü oluşturulmuştur.

Amacımız, müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmetler sunabilmek için; çalışanlarımızın gerek davranışsal, gerekse mesleki bilgi ve becerilerini sunduğumuz gelişim olanakları ile artırmak, performansa dayalı ücretlendirmek, iş verimliliklerini sürekli yükseltmek ve  kariyer olanakları sağlamaktır.

Mevcut ve gelecekteki çalışanlarımızın şirket kültürümüze uyum sağlayacak nitelikte sürekli gelişime, öğrenmeye ve kendisini yenilemeye açık olması beklenmektedir. Takım çalışmasına inanan, müşteri odaklı davranışlarla yürüttüğü görev ve sorumluluklarda her zaman dürüst ve şeffaf olan, kendisini sürekli geliştiren, yenilikçi, yaratıcı fikirler üreten, tüm bunları gerçekleştirirken çevre ve topluma karşı duyarlı hareket eden dinamik bir insan kaynakları yapısı hedeflemektedir.

İş başvuru formu için tıklayın.

(Visited 10 times, 1 visits today)

7 yorum

 1. ÜLKER FABRİKASINDA;9 YIL
  ÇETİNLER ÇELİK KONTRÜKSİYON;3 YIL
  ATAK MÜHENDİSLİK(HAVAALANI YOLU):6 YIL ÇALIŞTIM ELEKRİK TEKNİSYENİ OLARAK 18 YILLIK TECRÜBEM VAR.
  OTOMATİK KUMANDA TECRÜBEM VAR.MAKİNALARIN ELEKTRİK MEKANİK ARIZALARI KONUSUNDA İYİYİM
  HIZ KONTROL CİHAZLARININ KATOLOĞA GÖRE AYARLARININ YAPILMASI
  ÇELİK KONTRÜKSİYON FABRİKALARINNDA;VİNÇLERİN ELEKTRİK VE MEKANİK ARIZALARININ GİDERİLMESİ,VİNÇLERİN YENİDEN KURULUMUNU YAPARIM.
  GAZALTI KAYNAK MAKİNALARININ TAMİRİ VE BAKIMINI, TORÇLARI YENİDEN YAPARIM.TAŞ MOTORLARININ TAMİRİNİ YAPARIM
  AYRICI İYİ DERECEDE OTOMASYON EELEKTRİK PROJELERİNİ OKUR VE ARIZA TAKİBİNİ YAPARIM

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*