Mit Müsteşarlığı İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

mit

Mit Müsteşarlığı İş Başvuru Formu

Mit Müsteşarlığı İş Başvurusu yaparak Mit Müsteşarlığı ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Mit Müsteşarlığı iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

“eşsiz bir kariyer fırsatı ve MİT Mensubu olmak için İLK ADIM…”

İstihbarat Uzmanları; Ülkemizin milli güvenliğine içten ve dıştan gelebilecek tehditlerin önlenmesi, terörizme karşı mücadele edilmesi, yabancı unsurlarca yürütülen istihbarat faaliyetlerine karşı koyulması, dış politika hedefleri doğrultusunda uluslararası alanda yaşanan siyasi, ekonomik, sosyal, askeri ve teknolojik gelişmelerin takip edilmesi amacıyla istihbarat faaliyeti yürüten çalışanlarımızdır.

Çok iyi derecede yabancı dil becerisine sahip olan İstihbarat Uzmanları, İstihbarat Akademisinde yürütülen teorik ve uygulamalı eğitimler ile saha eğitimlerinden sonra Teşkilatın yurt içi veya yurt dışı ünitelerinde görevlendirilmektedir.

Temel Gereklilikler;

• Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

• 35 yaşını doldurmamış olmak,

• Üniversitelerin en az 4 yıllık örgün eğitim veren lisans programlarının herhangi birinden mezun olmak (yurt dışı mezuniyetlerinde YÖK denkliği aranmaktadır),

Arapça Dil Uzmanları; okuduğunu ve dinlediğini anlama, yazma, konuşma ve çeviri becerilerine iyi derecede sahip çalışanlarımızdır.

Bilim ve Teknoloji Uzmanları; bilimsel verileri, üst düzey teknoloji ve ekipmanları kullanarak, milli güvenliğimizin ve çıkarlarımızın ihtiyaç duyduğu ürün ve sistemleri üretmekle ve yürütmekle görevli çalışanlarımızdır.

Teknikerler; Müsteşarlığımızın ihtiyaç duyduğu teknik uygulamalar, donanım, bakım – onarım faaliyetleri ve teknik destek konularında görevli çalışanlarımızdır.

İş başvuru formu için tıklayın.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

10 yorum

  1. Merhabalar ben emre Ozcan1990 dogum amerika birlesik devletleride Universitesi okuyorum mit e calismak vatanima milletime hizmet etmek istiyorum. Gerkli sartlarinizi mail atarsaniz sevinirim tesekkurlerimi sunarim

  2. Almanyada dogdum, yasiyorum 21 yasindayim ve vatanima milletime sahip cikmak icin elimden geleni yapmak istiyorum.
    Bana E-Mail atarsiniz sevinirim. Basvuru formunu doldurmak istiyorum.
    Selamlar

  3. mrba antalyada yasıyorum kurtce arapca biliyorum bayanım mitde calısmak istiyorum size vatanıma hizmet etmekden gurur duyaraım hizmet için ne gerekirse yaparım e-mail atarsanız cok sevinirim yada ulasırsanız sevınırım 0542 843 71 02

  4. merhabalar ben recep 1986 kırıkkale dogumluyum elektrık teknısyenıyım mıllı ıstıhbarat teskılatında calısmak ve en ust duzeyde vatanıma verımlı olmak ıstıyorum vatan ıcın yapılan gorev kutsaldır basvurmak ıcın ne yapmam gerekıyo acaba maıl atarsanız cok sevınırım tesekkurler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*