Millenicom İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

Millenicom-logo

Millenicom İş Başvuru Formu

Millenicom İş Başvurusu yaparak Millenicom’un ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Millenicom iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hakkımızda

Millenicom Türkiye, 2004 yılında European Telecommunication Holding (E.T.H. AG)’in Almanya’da elde ettiği deneyimle, serbestleşmenin başladığı Türkiye telekomünikasyon pazarında lider alternatif operatör olma hedefiyle kurulmuştur.

European Telecommunication Holding (E.T.H. AG) hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Millenicom, sahip olduğu Sabit Telefon Hizmeti (STH), İnternet Servis Sağlayıcılığı Hizmeti (İSS), Altyapı İşletmeciliği Hizmeti (AİH) ve Sanal Mobil Operator (MVNO) lisansları ile hem bireysel hem kurumsal müşterilerine tek elden bütünleşik telekom ve iletişim hizmetleri sunmaktadır.

Bireysel müşterilere Doping markası ile genişbant ve sabit telefon hizmetleri, KOBİ’lere ise Millenicom Kurumsal iletişim Çözümleri markası ile sabit telefon, genişbant internet ve ofis iletişim çözümleri sunmaktadır.

Alternatif telekom sektörünün öncülüğünü yapan Millenicom:
Türkiye’nin ilk arama bazında operatör seçimi hizmeti 1045 ile 2 milyondan fazla tekil kullanıcıya ulaşmıştır. Türkiye’de şehiriçi arama, toptan hat kiralama gibi hizmetleri veren ilk alternatif operatör olarak telefon hizmetlerinde alternatif operatörlerin liderliği konumunu hizmete başladığı günden bugüne korumaktadır.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*