Migros İstanbul İş İlanı

migros-logo

Migros Yeni Çalışma Arkadaşları Arıyor
İstanbul Migros iş ilanı, kaliteli hizmet anlayışına sahip kurumsal firma olan Migros yeni çalışma arkadaşları aradığını duyurdu. Sadece Türkiye’de değil dünyanın birçok ülkesinde şubesi bulunan Migros sahip olduğu market kültürüne ayak uydurabilecek personel alımı yapacak. İstanbul genelinde bulunan şubelerinde çalışabilecek ve firma tarafından belirlenen şartlara uygun kişilerle çalışmak istiyor.
İstanbul Migros iş ilanı veren kurumsal firma Migros’ta çalışmak isteyen adaylar öncelikle gerekli şartları taşımaları daha sonra da başvuru yollarından birine tercih etmek zorundadırlar.
Adaylar Hangi Kadrolarda Çalışabilir?

  • Part time çalışan
  • Full time çalışan
  • Reyon sorumlusu
  • Kasiyer
  • Kasap
  • Manav
  • Satış elemanı

Başvuru Şartları ve Çalışma Şartları
Başvuracak adayların market sektöründe daha önce deneyimli ve tecrübeli olmaları istenmektedir. Kurumsal bir firma olan Migros açıkladığı başvuru şartlarında 18 yaşından büyüklerin başvurabileceğini ve herhangi bir engeli bulunmayan kişilerin başvurabileceğini açıklamıştır. Güler yüzlü bir çalışma ortamı sağlayabilecek ve müşterilerle sıcak bir diyalog kurabilecek adaylara öncelik verileceğini bildirmiştir. Çalışma pozisyonunun hakkını verebilecek ve aldığı görevleri büyük bir sorumluluk ile yerine getirebilecek kişileri bünyesine katmak isteyen Migros kurumun değerlerini koruyacak tarzda ekip arkadaşı aramaktadır. Çalışma şartları ise standartlara uygun şekilde yerine getirilmektedir. İş başvurusu kabul edilen çalışanlar belli bir deneyimden sonra uygun görülen pozisyona yerleştirerek çalışmaya başlamaktadır. Çalışmaya başlayan kişilerin resmi olarak gerekli tüm prosedürlere uyacak şekilde çalışma hayatı olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*