Metro Turizm İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

metro-turizm-is-ilanlari

Metro Turizm İş Başvuru Formu

Metro Turizm İş Başvurusu yaparak Metro Turizm’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Metro Turizm iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

MİSYONUMUZ
Karayolu yolcu taşımacılığında sektör lideri olan Metro Turizm’in üstün nitelikli ve sorumluluk sahibi çalışanlar tarafından en çok tercih edilen şirket olmasını sağlamaktır.

VİZYONUMUZ
Çalışanlarımızın başarısında etkin rol oynayan ve motivasyonlarını artıran bir çalışma ortamı oluşturarak üst düzeyçalışan memnuniyetini sağlamak, topluma karşı duyarlı,değerlerimize önem veren, şirket hedeflerimizi gerçekleştirme amacına yönelik hareket eden üstün nitelikli çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini geliştirip, ortaya koyarak yüksek performansa sahip bir organizasyon meydana getirmektir.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ
Metro Holding;üç bini aşkın çalışanıyla Türkiye’nin birçok ilinde faaliyet gösteren Büyük Bir Aile’dir.
En önemli sermayemiz ise İnsan Kaynağıdır.
Metro Ailesi;hızlı düşünebilen, dinamik,takım çalışmasına yatkın ve gelişen teknolojiye ayak uydurabilen çalışma arkadaşlarıyla daha da büyümeyi hedeflemektedir.
Bu doğrultuda çalışanlarımızın;

Her türlü kişisel ve mesleki gelişimleri için uygun bir çalışma ortamı sağlamak,
yüksek performansı ödüllendirmek ve düşük performansı iyileştirme yolunda eğitim vermek,
takım halinde çalışma ve karşılıklı yardımlaşmayı destekleyen çalışma ortamının sürekliliğini sağlamak,
doğru işe doğru adayı yerleştirmek,
belirlenen hedefler doğrultusunda sürekli gelişen ve iyileşen organizasyon olma ilkelerinin şirket bünyesinde benimsenmesine katkıda bulunmak, insan kaynakları politikalarımız arasında yer alır.
Metro Holding İnsan Kaynakları olarak, hedeflerimize ulaşabilmek için çalışanlarımızın şirket başarısındaki rolünü ön plana çıkarabilme ve böylece insan kaynağına daha iyi odaklanma bilinciyle hareket ediyoruz.

Açık pozisyonlara başvurmak için tıklayın.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

2 yorum

  1. bundan 1 sene önce hazar turizmde muavinlik yapıyodum kaç nedenler yüzünden işten ayrılmama sebep oldu metro turizmde calışmayı gönülden istiyorum tel nu: 0534 563 19 80

  2. Samsun dogumlu 24 yasindayim samsun endüstri meslek lisesi motor bolumu mezunuyum B snifi ehliyetim var. Askerligimi yaptim 2 yil otomativ sektornde 6 yil turizm sektorunde calistim uygun posizyonda calismak isterim Tel.05432238673

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*