MetLife İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

MetLife-logo

MetLife İş Başvuru Formu

MetLife İş Başvurusu yaparak MetLife’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda MetLife iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

140 yılı aşkın tecrübe ve 90 milyon müşterisi ile Dünyanın önde gelen Hayat Sigortası ve Personel Hakları şirketi MetLife olarak IK politikamız , en önemli kaynağımız olan çalışanlarımızın yeniliklere açık, yaratıcı, dinamik, değişimleri yönetebilen , katma değer üreten, ekip çalışmasına yatkın, müşteri odaklı ve çevreye duyarlı olarak etkinliğini ve verimliliğini en üst seviyeye çıkaracak insan kaynakları sistem ve süreçleri geliştirerek, sürdürülebilir ve yüksek performansa sahip olmaktır.

İşe alım süreci…. Eşit Çalışma Fırsatı Tanıyan İşveren olmak..

MetLife yeni oluşturulan veya açık olan pozisyonlar için en iyi adayların başvurmasını sağlamayı ve bu adayların işe alımlarını gerçekleştirmeyi ve iş başvurusunda bulunan bütün adaylara “Eşit Çalışma Fırsatı Tanıyan İşveren” olmayı hedeflemektedir. Bütün seçme ve işe alım prosedürleri ve bu çerçevede alınan kararlar MetLife’ın, muhtemel adayları yeteneklerine, bilgilerine, yetkinliklerine göre değerlendirerek eşit fırsat tanıma ilkesini gösterecek şekilde düzenlenmiştir.

Şirketimizde oluşan açık pozisyonlar önce şirket içinde tüm çalışanlara duyurulmaktadır. Kurum kültürünün devamı açısından yönetimsel pozisyonların özellikle şirket tarafından yetenek yönetimi ile yetiştirilen çalışanlar tarafından doldurulmasına özen gösterilmektedir.

Hedefimiz, sürekli gelişime ve öğrenmeye açık, kabiliyetli, yetkin, yaptığı işte mutlu, yüksek performanslı, iş performansını arttırmaya gayretli çalışanlarla, müşteri memnuniyetinin en üst seviyede sağlanması ve sürdürülmesidir.

İş başvuru formu ve açık pozisyonlar için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*