Met Global İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

met-global

Met Global İş Başvuru Formu

Met Global İş Başvurusu yaparak Met Global’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Met Global iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

1998 yılında kurulan Met Global, IATA,  ASTA ve A grubu TURSAB üyesi olan, bünyesindeki hizmetleri teknolojik alt yapılarla destekleyen bir turizm şirketidir. THY ve IATA üyesi olan tüm havayolu şirketlerinin biletlerini satmak yetkisine sahip firmamız, yapmış olduğu yatırımlarla, yurt içinde ve yurt dışında otellerle karşılıklı yapılan anlaşmalar sonucunda otel rezervasyon hizmetlerini en iyi fiyat ve kontenjan garantisiyle sunmaktadır. Yurtdışında en iyi fiyat garantisi ve farklı destinasyonlardaki yüzlerce otel seçeneğini Türkiye’de ve dünyada online olarak sunan  Met Global, bu sistemle beraberinde müşterilerine en avantajlı fiyatları ve anında rezervasyon hizmetini getirmiştir. Müşteri İlişkileri, Incoming, Outgoing,  Bilgi Teknolojileri, B2B ve B2C Pazarlama, Muhasebe ve Finans,  Incentive, Otel Kontrat, İş Zekası ve İnsan Kaynakları departmanlarımızda çalışan 300’ü aşkın çalışan kadromuzla İstanbul Harbiye ve YTÜ Davutpaşa Teknopark ofisimizde hizmet vermekteyiz. Bunun yanı sıra Met Global’ın, Antalya, Amerika, İngiltere, Kıbrıs, Hindistan’da da ofisleri bulunmaktadır.

İK Politikamız

Teknoloji tabanlı bir turizm şirketi olarak şimdiye kadar bu konuda birçok ilke imza atmış olan Metglobal, hedeflerini sahip olduğu insan kaynaklarından aldığı güçle gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır. Şirketimiz bulunduğu sektörde bir Akademi gibi bilinmekle birlikte, çalışanlarına inisiyatif vererek onların gelişimine katkı sağlamalarına, kazandıkları iş bilgisi ve deneyimlerini zenginleştirmeye, yurtdışı deneyimleri de edinmelerine olanak sağlar.

Çalışanlarını titizlikle seçerek onların kariyer yolunda her daim yanında olan, onları geliştiren ve destekleyen bir İnsan Kaynakları politikamız vardır.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*