Memorial İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

Memorial İş Başvuru Formu

Memorial Sağlık Grup’u 103 Tıbbi Birim 11 Hastane 2 Tıp Merkezi 1400 Yatak Kapasitesi ve 7000 Çalışanı ile Ülkemizin Önde Gelen Özel Sağlık Kuruluşudur.

İşe Alım Süreci ve İşleyişi

Memorial Sağlık Grubu’nda yeni personel ihtiyacı olduğunda internette ve/veya gazetelerde iş ilanlarımız yer almaktadır. Bu ilanları takip ederek Memorial Sağlık Grubu’ndaki iş olanaklarını öğrenebilir ve açık pozisyonlara başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurular arasından hastanemiz kriterlerine ve açık pozisyonlarımıza uygun olan adaylara başvurdukları pozisyona göre Genel Yetenek Testi uygulanır. Başarılı olan adaylar, önce İnsan Kaynakları Yönetimi tarafından görüşmeye alınır ve bu görüşme sonunda uygun görülen adaylar, ilgili birim yöneticileri ile mülakata alınırlar.

Başvurabileceğiniz Memorial Hastaneleri

Memorial Şişli Hastanesi, Suadiye Tıp Merkezi, Etiler Polikliniği, Memorial Ataşehir Hastanesi, Memorial Antalya Hastanesi, Özel Hizmet Hastanesi, Memorial Diyarbakır Hastanesi, Kayseri Hastanesi, Medstar Antalya Hastanesi, Medstar Topçular Hastanesi, Ankara Hastanesi, Diyarbakır Seyrantepe Hastanesi, Kayseri Tüp Bebek Merkezi

Memorial Hakkında:

Memorial Sağlık Grubu, seçkin kadrosu ve memnuniyet odaklı uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile etik ilkeler ışığında, sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak, sağlıkta dünya markası olmak misyonu ile kurulmuş ve ilk hastasını Şubat 2000’de kabul etmiştir.

Türkiye’yi, dünya standartlarında kaliteli sağlık hizmeti ile tanıştıran Memorial, JCI Akreditasyon Kalite Belgesi’ni alan (Joint Commission International) Türkiye’nin ilk, dünyanın 21. hastanesidir.

Memorial uzman doktorları, bilgi ve birikimlerini yakın ilgi ile birleştiren sağlık personeli, hasta odaklı hizmet anlayışı, kalite politikası, ileri tıp teknolojisi ile donatılan tanı-tedavi üniteleri, modern mekanları ve konforlu hasta odaları ile sağlıkta güvenin adresidir.

Tüp Bebek, Genetik, Kalp- Damar Cerrahisi ve Organ Nakli gibi bölümleri ile uluslararası üne sahip olan Memorial; Cerrahi Bilimler, Kalp Sağlığı, Kadın Sağlığı, Çocuk Sağlığı ve Robotik Cerrahi gibi branşlarda referans merkezidir.

Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial, uluslararası tanı-tedavi yöntemleri ile de ülkemizi yurtdışında başarılıyla temsil etmektedir.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
ABAP Yazılım Uzmanıİstanbul (Asya)
Sistem Geliştirme Uzmanıİstanbul (Avr.)
İstanbul (Asya)
Anestezi ve Reanimasyon UzmanıKayseri
Acil Servis Hasta Danışmanıİstanbul (Avr.)
İstanbul (Asya)
Estetisyenİstanbul (Avr.)
İstanbul (Asya)
CRM(Sql) Uzman Yardımcısıİstanbul (Avr.)
İstanbul (Asya)
Uluslararası Pazarlama(Sigorta Onayı) Uzmanıİstanbul (Avr.)
İstanbul (Asya)
Radyoloji RaportörüAntalya
İstanbul (Avr.)
İstanbul (Asya)
Seyahat ve Organizasyonlar Planlama Uzmanıİstanbul (Asya)

Daha Fazla Memorial Sağlık Grup İş İlanı İçin Tıklayınız

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

2 yorum

  1. Merhaba ben Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Büro yönetimi ve yönetici asistanlığı mezunuyum Antalya Memorial
    şubenizde çalışmak için başvuru yapmak istiyorum teşekkür ederim

  2. Merhaba İstanbul yeni yüzyıl Üniversitesi sağlık hizmetleri meslek yüksek okulu eczane hizmetleri bölümü yeni mezunum. Bahçelievler şubeniz de hastane eczane teknikeri olarak iş başvurusunda bulunmak istiyorum. İhtiyaç halinde değerlendirmeye almanızı rica ediyorum teşekkürler .

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*