Mega Telekom İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

mega-telekom-personel-alimi

Mega Telekom personel alımı yapacak!

Mega Telekom iş başvurusu yaparak sizde Mega Telekom’ın gücünden güç alabilirsiniz. Mega Telekom personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Mega Telekom eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Mega Telekom insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

2002 yılında Mega Uluslararası Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş adıyla İzmir merkezli olarak kurulan Şirketimiz, Sabit Telefon Hizmetleri İşletmeciliği, Rehberlik Hizmetleri İşletmeciliği ve İnternet Servis Sağlayıcılığı konularında T.C Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumundan aldığı yetkilendirme belgelerine sahiptir.

İlk olarak, Türk Telekomünikasyon A.Ş’nin tekel hakkının sona ermesi ve telekomünikasyon pazarının serbestleştirilmesi ile birlikte, 17 Mayıs 2004 tarihinde, eski adıyla T.C Telekomünikasyon Kurumundan ‘C Tipi Sabit Telefon Hizmetlerinin Sunulmasına İlişkin Yetkilendirme Belgesi’ ni almış, teknik altyapı yatırımlarını ve Türk Telekom, Turkcell, Vodafone ve Avea ile arabağlantı işlemlerini süratle tamamlayarak, 2005 yılı başı itibariyle, kurumsal ve bireysel ses hizmetleri, calling card ve call shop hizmetlerini Türk kullanıcısının hizmetine sunmaya başlamıştır.

Devamla Şirketimiz, yine bu yetkilendirmesi kapsamında, yurtdışından başlayan Türkiye PSTN ve Türkiye GSM trafiğini, Türk Telekom, Turkcell, Vodafone ve Avea ile tesis etmiş olduğu arabağlantı hatları üzerinden, kaliteli ve ucuz bir şekilde sonlandırabilmekte, ayrıca yetkilendirme almış, fakat Türkiye’de teknik altyapı kurmamış, lisanslı operatörlere de, kendi markaları ile hizmet verebilmeleri adına sanal şebeke operatörlüğü (VNO – Virtual Network Operator) hizmeti verebilmelerine imkan sağlamaktadır.

Şirketimiz, hizmet alanını genişletmek ve uluslararası tecrübesini Türk kullanıcısına daha etkin sunabilmek adına, 20 Ağustos 2007 tarihi itibariyle eski adıyla T.C Telekomünikasyon Kurumundan ‘Rehberlik Hizmetleri İşletmeciliği Yetkilendirmesi Belgesi’ ni de alarak, tüm yazılımı yine MegaTech firması tarafından üretilen İzmir’deki arama merkezinde, 11881 ve 11883 kısa numaraları üzerinden, Türkiye’deki ilk ve tek ulusal ve uluslararası bilinmeyen numaralar servisini de hizmete açarak sektöre yepyeni bir soluk getirmiştir.

İnsan Kaynakları

Mega Telekom ortak amaca ulaşmak ve sektördeki lider konumunun devamlılığını sağlamak amacıyla ekip çalışmasına inanan, dürüst, açık iletişim felsefesi ile hareket edecek insan kaynağının hedeflere ulaşabilmede en önemli unsur olduğunun bilincindedir. İnsan Kaynakları Birimi, seçme yerleştirme süreçlerini bu bakış açısıyla yönetir ve bu felsefenin devamlılığını sağlamak için çalışmalar yürütür.

Açık pozisyonlar ve başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*