Medikal Park İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Medical Park İş Başvuru Formu

Medical Park İş Başvurusu yaparak Medical Park’ın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Medical Park iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Medical Park’ta  çalışmak ister misiniz? Medical Park iş başvurusu ve Medical Park personel alımları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Medical Park insan kaynaklarını araştırdık. Medical Park iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Eğitiminizi tamamladınız ve sağlık sektöründe yer almak, bu sektörde iyi bir kurumda iş imkânı bulmak istiyorsunuz.  Sizlere sağlık sektöründe öncü kurumlardan biri olan Medical Park’tan bahsetmek isteriz.

1995 yılında kurulmuş olan Medical Park, 18 hizmet merkezi ve yaklaşık 9000’e yakın çalışanı ile yıllardır sağlık sektöründe hizmet vermektedir. Sağlık sektöründe kaliteli hizmet sunma konusunda başarılı bir kuruluş olan Medical Park, çalışan kadrosu ile de kaliteye ne kadar önem verdiğini göstermektedir.

Medical Park sağlık sektöründe kariyer yapmak isteyenler için iyi bir adres.  Hem maddi hem manevi imkânları, hem de çalışanlarına sağladığı eğitim olanakları ileMedical’a Park İş başvurusunda bulunmak sizler için iyi birer tercih sebebi olabilir.

Medical Park Hastaneleri

Ankara, Antalya, Batman, Bursa, Elazığ, Gaziantep, Gebze, İstanbul Bahçelievler, İstanbul Fatih, İstanbul Göztepe, İstanbul Sultangazi, İzmir, Ordu, Samsun, Samsun Tıp Merkezi, Tarsus, Tokat, Trabzon, Uşak.

Açık Pozisyonlar:

Üstteki Linklerden Başvuru Yapabilirsiniz.

 

(Visited 837 times, 2 visits today)
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

10 yorum

 1. Merhaba; ben yasemin celal bayar üniversitesi fen edebiyat fak. biyoloji mezunuyum celal bayar üniversitesi tıp fakültesi biyokimya da,ege üniversitesi tıp fakültesi tıbbi biyoloji ve tıbbi genetik, medicalpark tüp bebek merkezinde de staj yaptım işimi çok iyi yapar ve disiplinli çalışırım.hastanenizde sizinle birlikte çalışmak istiyorum.bilgilerinize arz ederim iyi çalışmalar…

 2. Merhaba; ben yasemin celal bayar üniversitesi fen edebiyat fak. biyoloji mezunuyum celal bayar üniversitesi tıp fakültesi biyokimya da,ege üniversitesi tıp fakültesi tıbbi biyoloji ve tıbbi genetik, medicalpark tüp bebek merkezinde de staj yaptım işimi çok iyi yapar ve disiplinli çalışırım.hastanenizde sizinle birlikte çalışmak istiyorum.bilgilerinize arz ederim iyi çalışmalar…(izmir -kemalpaşa)

 3. Merhabalar kocaeli de hizmete girecek olan VM Medikal Park Kocaeli hastanesinde çalışmak istiyorum çalışmak istediğim alan hasta bakıcı ( portör ) çalıştığım alanda tecrübem vardır ve diş hekimi nin yanında asistanlık yaptım cihan hastanesinde çalıştım
  sertefikalarım
  hastave yaşlı bakımı
  hasta kabul kurus
  bilgisayar kursu sertefikalarım vardır.

 4. Ben Mehtap Türkmen Anadolu üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Sağlık Yönetimi mezunyum.is deneyimim yoktur istiyorm ki sizlerle çalışarak deneyim kazanmak istiyorum.Trabzonda ikamet ediyorum.ilginize teşekkür ederim.

 5. Mrb ben Veysi rüzgar 1 yıldır servis şoförlüğü yapiyorum batman medikal Park Hastanesi’nde çalışmak isterim b ehliyetim var src 1 ve 2 var hem şehir içi hemde şehir dışına çıkabilirim ve pisko teknik kartım da var hastanemizde sizinle birlikte çalışmak istiyorum Batman merkez

 6. Mrb ben Veysi rüzgar 1 yıldır servis şoförlüğü yapiyorum batman medikal Park Hastanesi’nde çalışmak isterim b ehliyetim var src 1 ve 2 var hem şehir içi hemde şehir dışına çıkabilirim ve pisko teknik kartım da var hastanenizde sizinle birlikte çalışmak istiyorum Tşk ederim iyi çalışmalar Batman merkez

 7. Merhabalar. Ben Cansu Başaran.2017 final sağlık meslek lisesi hemşirelik bölümü mezunuyum. Özel Lokman Hekim esnaf hastanesi,fethiye devlet hastanesi ve Göcek Sağlık Ocağın’da stajlarımı tamamladım. Sömestr ve yaz stajlarımı da yaptım. Sizinle çalışmayı çok istiyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*