Medikal Park İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

Medikal Park Hastanesi Hakkında

1993 senesinden günümüze kadar hastalara gelişmiş sağlık çözümleri üreten Medical Park Hastaneleri, ülkemizin birçok noktasında yüksek standartlarda tıbbi hizmetler vermektedir. Bilimsel çalışmaları ile dünyanın önde gelen sağlık grupları içindedir.

Joint Commission International akreditasyonu ile belgelendirilmiş olan kurum tıbbi etik ilkelerinden, yürürlükteki yasa ve mevzuatlardan ödün vermeden çözümler sağlamaktadır. Hastaneleri İzmir, İstanbul, Antalya, Ankara, Batman, Çanakkale, Elâzığ, Gaziantep, Gebze, Göztepe, Ordu, Tarsus, Tokat, Trabzon ve daha birçok ilde yer almaktadır.

Hizmet sunduğu tüm noktalarda vatandaşları odak noktasına alarak, profesyonel çözümler üretmektedir.

Medikal Park Hastane İş Başvuru Formu

Medikal Park tarafından yayınlanan iş ilanları hastanelerinin herhangi birinde olabilmektedir. Bunlara başvurmak, değerlendirmek istiyorsanız gerekli işlemler kendi platformu üzerinden yapılabilmektedir.  Kariyer.mlpcare.com adresine girdikten sonra sağ tarafta karşınıza ön başvuru formu çıkacaktır. Bunu doldurursanız, müracaat işlemlerini hemen yapabilirsiniz.

Ardından insan kaynakları yetkililerinin uygun pozisyon olması durumunda sizinle irtibata geçmesini beklemeniz gerekir.

Medikal Park Hastane İş İlanları

Medikal Park Hastanesi aynı zamanda Kariyer.net üzerinden de iş başvurusu almaktadır. Bunlara başvurmak, değerlendirmek istiyorsanız tek yapmanız gereken platform üzerindeki resmî sitesine girmektir.

Bundan sonra ise yalnızca açık ilanları incelemeniz, size uyumlu olanlara başvurmanız gerekir. Sadece kayıt olmanız gerekmekte olup, özgeçmiş işlemlerinizi tamamladıktan sonra mülakat bilgilerinin tarafınıza aktarılmasını beklemeniz yeterlidir.

Medikal Park Hastane Açık Pozisyonlar

Medikal Park bünyesine personel olarak girmek istiyorsanız, iş ilanlarını sürekli takip etmeniz gerekir. İlanlar kurumun ihtiyaç duyduğu zamanlarda açıldığı için kapandığı tarihler de vardır. Bunlara dikkat etmemek, kaçırmanıza neden olabilir.

Söz konusu kadrolar sadece medikal personellere yönelik değildir. Aynı zamanda idari, destek kadrolarına yönelik alımlar da gerçekleştirilmektedir. Bunları takip ederek, uygun fırsatlar bulunabilir.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Etkinlik ve Organizasyon Uzmanıİzmir
Karşıyaka
Fiyatlandırma Uzmanıİzmir
Karşıyaka
Deneyimli Ebeİzmir
Karşıyaka
Eğitim Müdürüİzmir
Karşıyaka
Emekli Hemşireİzmir
Karşıyaka
Hemşireİzmir
Karşıyaka
Kıdemli İşe Alım Uzmanıİzmir
Karşıyaka
Deneyimli Garsonİzmir
Karşıyaka

Diğer Sağlık Sektörü İlanları İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

21 yorum

 1. Merhaba; ben yasemin celal bayar üniversitesi fen edebiyat fak. biyoloji mezunuyum celal bayar üniversitesi tıp fakültesi biyokimya da,ege üniversitesi tıp fakültesi tıbbi biyoloji ve tıbbi genetik, medicalpark tüp bebek merkezinde de staj yaptım işimi çok iyi yapar ve disiplinli çalışırım.hastanenizde sizinle birlikte çalışmak istiyorum.bilgilerinize arz ederim iyi çalışmalar…

  • ÖNCELİKLE MERHABALAR BEN OĞUZHAN GULER ISTANBUL DA YASAMAKATAYIM ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ OLARAK ÇALIŞIYORUM AMA MADDİ VE MANEVİ GEÇİM SIKINTISI ÇEKİYORUM BEKARIM VE AILEM ORDUDA BEN ISTANBUL DA GURBET LİK YAŞIYORUM HER VATANDAŞ GİBİ BENİM GİTMEDİĞİM RESMİ KURUM KALMADI GİTMEDİĞİM ÖZEL GÜVENLİK SİRKETİ KALMADI VEDE NTERNETTEN BAŞVURULAR DA YAPIYORUM YAPTIM DA 10 SENEDEN FAZLADIR UĞRAŞIYORUM EŞ DISTDA AKRABADA ÇABA GÖSTERİYOR BENIM İÇİN SAOLSUNLAR AMA İŞ GITLIĞI YAŞANIYOR MALESEF İNSALLAH DEĞERLİ BİR İNSAN ÇIKI VERİR DE ANLAR VE DERDİME ÇARE OLUR ALLAH TAN TEK TEMENNİM AİLEMİN DE GÖZÜ YAŞLI VE UMUTSUZ BİR ŞEKİLDE OLMASINI İSTEMİYORUM ARTIK BENİM DERDİME ÇARE OLUR İNŞALLAH

 2. Merhaba; ben yasemin celal bayar üniversitesi fen edebiyat fak. biyoloji mezunuyum celal bayar üniversitesi tıp fakültesi biyokimya da,ege üniversitesi tıp fakültesi tıbbi biyoloji ve tıbbi genetik, medicalpark tüp bebek merkezinde de staj yaptım işimi çok iyi yapar ve disiplinli çalışırım.hastanenizde sizinle birlikte çalışmak istiyorum.bilgilerinize arz ederim iyi çalışmalar…(izmir -kemalpaşa)

 3. Merhabalar kocaeli de hizmete girecek olan VM Medikal Park Kocaeli hastanesinde çalışmak istiyorum çalışmak istediğim alan hasta bakıcı ( portör ) çalıştığım alanda tecrübem vardır ve diş hekimi nin yanında asistanlık yaptım cihan hastanesinde çalıştım
  sertefikalarım
  hastave yaşlı bakımı
  hasta kabul kurus
  bilgisayar kursu sertefikalarım vardır.

 4. Ben Mehtap Türkmen Anadolu üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Sağlık Yönetimi mezunyum.is deneyimim yoktur istiyorm ki sizlerle çalışarak deneyim kazanmak istiyorum.Trabzonda ikamet ediyorum.ilginize teşekkür ederim.

 5. Mrb ben Veysi rüzgar 1 yıldır servis şoförlüğü yapiyorum batman medikal Park Hastanesi’nde çalışmak isterim b ehliyetim var src 1 ve 2 var hem şehir içi hemde şehir dışına çıkabilirim ve pisko teknik kartım da var hastanemizde sizinle birlikte çalışmak istiyorum Batman merkez

 6. Mrb ben Veysi rüzgar 1 yıldır servis şoförlüğü yapiyorum batman medikal Park Hastanesi’nde çalışmak isterim b ehliyetim var src 1 ve 2 var hem şehir içi hemde şehir dışına çıkabilirim ve pisko teknik kartım da var hastanenizde sizinle birlikte çalışmak istiyorum Tşk ederim iyi çalışmalar Batman merkez

 7. Merhabalar. Ben Cansu Başaran.2017 final sağlık meslek lisesi hemşirelik bölümü mezunuyum. Özel Lokman Hekim esnaf hastanesi,fethiye devlet hastanesi ve Göcek Sağlık Ocağın’da stajlarımı tamamladım. Sömestr ve yaz stajlarımı da yaptım. Sizinle çalışmayı çok istiyorum.

 8. merhaba ban belda özel ereğli anadolu hastanesin de numune kabulde ve personel olarak çalıştım şehir değişikliği nedeni ile ankaraya geldim iş arıyorum bilgilerinize arzederim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*