Medicana İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Medicana Hastaneler Grubu Ankara, Bursa, İstanbul (Avr.), Konya, Samsun, Sivas, İstanbul (Asya) Hastanelerine Hemşire Alımı Yapacak.

MEDICANA HASTANELERİ:

Medicana Sağlık Grubu; deneyimli ve alanında uzman kadrosu, hasta memnuniyeti odaklı ve sağlık sektöründe fark yaratan hizmet anlayışı ile 1992 yılında hizmet vermeye başlamıştır.

Medicana Sağlık Grubu, Türkiye genelinde, İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Samsun, Sivas ve Bursa olmak üzere 7 ilde 14 hastane ile hastalarına sağlık hizmeti sunmaktadır.

Onkoloji, Onkolojik Cerrahi, Organ Nakli, Kemik İliği Nakli, Beyin Cerrahisi, Tüp Bebek, Genetik, Kalp ve Damar Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji, Obezite Cerrahisi Medicana Sağlık Grubu bünyesinde yer alan branşlardan bazılarıdır.

Medicana Sağlık Grubu, multidisipliner branş yapısı; alanında uzman,deneyimli hekim, hemşire ve sağlık çalışanı kadrosuyla, Türkiye’den ve dünyanın çeşitli coğraflarından yılda 2,5 milyonu aşkın hastaya, dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmaktadır.

 HASTANELERİMİZ

 Medicana Avcılar, 1995

Medicana Çamlıca, 1999

Medicana Bahçelievler, 2003

Medicana International İstanbul, 2008

Medicana International Ankara, 2008

Medicana International Samsun, 2011

Medicana Haznedar, 2012

Medicana Konya, 2012

Medicana Sivas, 2015

Medicana Çamlıca Tıp Merkezi, 2015

Medicana Kadıköy, 2017

Medicana Bursa, 2018

Medicana International İzmir, 9 Eylül 2020

Medicana Ataşehir, 8 Mart 2021

Medicana Grubu’nun sağlık sektörü dışında da yatırımları devam etmektedir.

Medicana Grubu 2018-2019 eğitim- öğretim döneminde “bireyin bütününü eğitmek” anlayışı ile Medicana Eğitim Grubu’nu kurmuş ve MBA (Medicana Bilimler Akademisi) Okullarını açmıştır. Hali hazırda; İstanbul’da Göztepe ve Beylikdüzü Kampüsü, Ankara’da Eryaman Kampüsü olmak üzere üç okulu ile eğitimin tüm değer zincirlerinde, Türkiyenin lider eğitim organizasyonu olmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Medicana Eğitim Grubu aynı zamanda 2019-2020 akademik eğitim yılında, Fenerbahçe Üniversitesi’ni eğitime ve öğretime açarak yüksek öğrenim alanında da yatırım yapmıştır.

Sağlık sektöründe yatırımlarına devam eden grup, 2020-2021 yılllarında İstanbul’da açmayı planladığı iki yeni hastane ile çok daha geniş kitlelere kaliteli ve bütüncül sağlık hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Açık Pozisyonlar:

 • Genel Başvuru
 • Ankara, Bursa, İstanbul(Avr.), Konya, Samsun, Sivas, İstanbul(Asya)
 • Ameliyathane Hemşiresi
 • Ankara, Bursa, İstanbul(Avr.)(Avcılar, Bahçelievler, Beylikdüzü), İzmir, Konya, Samsun, Sivas(Merkez), İstanbul(Asya)(Kadıköy, Ümraniye, Üsküdar, Ataşehir)
 • Satış Müşteri Temsilcisi
 • İstanbul(Asya)
 • Hemşire
 • Ankara, İstanbul(Avr.)(Avcılar, Bahçelievler, Beylikdüzü), Konya, Samsun, Sivas(Merkez), İstanbul(Asya)(Kadıköy, Ümraniye, Üsküdar)

Üstteki Linklerden Başvuru Yapabilirsiniz.

Diğer sağlık ve hastane başvuru haberleri için tıklayınız.

 

(Visited 897 times, 20 visits today)

8 yorum

 1. Öncelikle bu işi yapmak için sağlık sektöründe olmak için çok büyük çaba sarf ettim bir çok eğitim görüp sertifikalar aldım.Çalışırken severek isteyerek verimli bir şekilde işime odaklandığım adapte olduğum meslek kendimi tamamen sağlık sektörüne adamak istiyorum çünkü o kadar çok bu sektörde olmak istiyorum ki 11 yıl Dışkapı eğitim araştırma hastanesi etlik semt polk.de çalıştım kendimi çürüttüğümü düşünüyorum ve bu yüzdendir ki sizin bünyenizde çalışmak istiyorum kabul etmenizi,değerlendirmenizi rica ediyorum saygılarımla…

 2. öncelıkle hastanelerde calıstım huzur evlerınde calıstım hasta bakım ı temızlık personelı setıfıkalarım var bilgisayar işletmenlıdı sertıfıkam var yemekhanede de calısabılırım hangı goreve verılırse vardıyalı calısabılırım 4 cocugum var onlara bakmam gerek ıse cok ıhtıyacım var saygılarımla arz ederımmmmm telcep 0537 652 14 27

 3. merhaba oncelıkle hastanenızın ekıbınde calışmaktan zevk alabılcegime eminim daha once bır cok yerde calıstım sertıfıkalarım var bılgısayar kullanmasını bılırım acık ogretim lıse ogrencısıyım lıse bıtırmıs olmalı dıyolar ben bunlara ınanmıyorum ıletısım gucu ıkna kabılıyetı guler yuz onemlıdır iş hayatında şimdiden tesekkur ederım 05303085033

 4. Merhabalar ben Edanur Aslanoğlu özel dora sağlık meslek lisesi 2019 hemşire yardımcılığı bölümünden mezun oldum. 1 yıl stajımı atalar ibni sina hastanesinde yapmış bulunuyorum el becerim iyi olduğundan ötürü beni hemşire olarak gösterdiler hastanenin kapanmasından ötürü yollarımız ayrılmak durumunda kaldı.
  Acil servis,danışma,laboratuvar, acil doktor asistanı, kadın doğum,genel cerrahi,yeni doğan yoğun bakım gibi bir çok bölümde de yer aldım ayriyetten.
     20 yaşındayım tip1 diyabetliyim 15 yıldır ve sağlık konusunda bilgiliyim. Enjeksiyon damar yolu şeker ölçümü Insulin vurumu gibi tecrübelerim mevcuttur.
     Semt olarak yakınız tecrübem var ve kendimi daha da çok geliştirmek istiyorum çünkü mesleğimi çok seviyorum hızlı ve atılganımdır hasta ilişkilerim gayet iyidir güler yüzlü ve kişisel bakımına özen gösteren biriyim. Gece gündüz nöbet tutabilirim genel cerrahi bölümüde ise hasta bakım personeli olarakta çalıştım  sizinle çalışmakla gurur duyacağımdan emin olabilirsiniz umarım güzel ekibinize katılıp bu güzel yolda da beraber devam edebiliriz..

 5. öncelikle merhaba daha önce temizliklerde çalıştım hasta baktım 4sene ögretmen evinde kat görevlisi olarak çalıştım temizlik serfitikam var 5 aydır iş arıyorum gerçekten hakkıyla yapacagıma inanıyorum sivas/merkez
  tel no/05076202000

 6. Merhaba ben Eray Çilingir 2019 hemşire yardımcısı mezunuyum . Trabzon – Vakfıkebir devlet Hastanesi’nde fizyoterapi,ortobedi,KBB servislerinde çalıştım. Birçok iş elimden geliyor. Öğrenmeye açığım. Mesleği severek yapıyorum. Sizle beraber çalışmak isterim.

 7. Medicana da bir aya yakın hasta refakatçi hizmet verdim fakülte de iki buçuk ay ağır hastalar evlerde hasta hizmeti verdim özel bir okulda mutfak görevlisi oldum medicana hastanesin de mutfak veya temizlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*