Medicana Hastanesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

alvimedica

Medicana Hastanesi personel alımı yapacak!

Medicana Hastanesi iş başvurusu yaparak sizde Medicana Hastanesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Medicana Hastanesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Medicana Hastanesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Medicana Hastanesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Türkiye’de özel hastaneciliğin öncülerinden olan Medicana Sağlık Grubu olarak; sağlık sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda, geleceğe yönelik yaptığımız yatırımlar ve atılımlarla yolumuzda güvenli adımlarla ilerliyoruz.

Uluslararası kalite standartlarını temsil eden Joint Commission International Accreditation (JCI) tarafından da denetlenen Medicana Sağlık Grubu olarak en büyük idealimiz, Avrupa Birliği standartlarında sağlık hizmeti vermek ve hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

Yüzünüzdeki gülümsemeyi çoğaltmak ve daim kılmak için çalışan Medicana Sağlık Grubu; Çamlıca, Bahçelievler, Avcılar’daki genel hastanelerimiz, Medicana Bahçelievler Diş, Çiftehavuzlar Diş ve tüm branşların yanı sıra öncelikli onkoloji, kardiyoloji, kalp damar cerrahisi, transplantasyon, tüp bebek merkezleri ile hizmet veren Medicana International İstanbul, Medicana International Ankara ve Medicana Samsun Hastanemiz ile daha da büyüyor, yaygınlaşıyor. Yüzünüzdeki gülümsemeyi daim kılmak için çalışmalarımız devam edecek. Sağlıklı, kaliteli ve güzel bir yaşam dileğiyle…

HASTANELERİMİZ
 • Medicana Avcilar 1995
 • Medicana Camlica 1999
 • Medicana Bahcelievler 2003
 • Medicana International Istanbul 2008
 • Medicana International Ankara 2008
 • Medicana Diş 2007
 • Medicana International Samsun 2011
 • Medicana Diş Çiftehavuzlar 2011
 • Vizyonumuz

  Uluslararası platformda tanınan,dünya standartlarında,çagdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden,diger saglık kurulusları tarafından örnek alınan saglık kurumu olmak.Yurt içinde ve yurt dısında tüm hastalarımıza en yüksek kalitede eşit bakım hızmetı veren,hastalarımızın kendılerıne guven ıcınde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandıgı saglık kurumları zıncırı olusturmak.

  Misyonumuz

  Toplumun her kesiminden hastaya yüksek kalitede saglık hızmetı sunmak,saglık sektöründe iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmek,personelimizin sürekli gelişmesını ve güven içinde mutlu çalışmasını saglamak.

Buradan kariyer olanaklarına ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*