Maya Göz Hastanesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

maya-göz-hastanesi-is-basvurusu

Maya Göz Hastanesi İş Başvuru Formu

Maya Göz Hastanesi İş Başvurusu yaparak Maya Göz Hastanesi’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Maya Göz Hastanesi iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Maya Farkı

Artık hangi sektöre bakarsanız bakın, teknolojik olarak firmaların birbirlerinden belirgin bir farkla ayrılmadıklarını görürsünüz. Teknolojinin ucuzlamış olması ve mevcut ekonomik istikrar sayesinde uzun vadeli borçlanabilme imkanlarından kaynaklı yeni ürünler, aynı sektörde olan küçük büyük tüm firmalar tarafından temin edilebilir hale gelmiştir. Dolayısıyla, artık, rakiplerinizden yetişmiş insan gücü ve hizmet kalitenizle ayrılabilirsiniz. Biz de bu yönde ilk yatırımımızı mevcut personelimize özellikle de uzman hekim kadromuza yaptık. Bu konuda önemli bir özelliğimiz de kurucularımızın aynı zamanda merkezimizde aktif olarak çalışan göz hastalıkları uzmanı olmalarıdır.

Hizmet Politikamız

Kaliteli sağlık hizmetini toplumun her kesiminden hastalara en iyi şekilde sunabilmek ve hasta memnuniyetini maksimum seviyede tutabilmek için yapılabilecek tüm faaliyetleri teknolojik yeniliklerle birleştirerek geleceğin göz merkezi – gözün geleceği olabilmek,

Hedeflerimizi gerçekleştirme yolunda oluşturulan İnsan Kaynakları politikamız çerçevesinde nitelikli insan gücü alımı, çalışan memnuniyetinin proaktif insan kaynakları uygulamaları ile sağlanması, sürekli eğitimler ile kişisel gelişimin desteklenmesi ile, teknolojik altyapımızı bilgi, güvenilirlik ve güler yüzle birleştirerek kaliteli sağlık hizmetini sunabilmek,

İnsan faktörüne daima önem veren ve gelişime fırsat tanıyan bir anlayışla,  insana yapılan yatırımın dolayısıyla topluma yapılacağını da bilerek personel eğitimi ve insan kaynakları çalışmalarını sürdürmek ve hizmette kaliteyi arttırabilmek için çalışmaktır.

Maya Göz Hastaneleri;

Ankara, Adana, Kayseri Tarsus

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                     Şehir/Ülke                                    Firma Adı

HEMŞİRE                      Ankara                     Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi
Mimar                             Ankara                     Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi
Tıbbi Sekreter                Ankara                     Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi
Planlama Analisti       Ankara                     Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi
WEB TASARIM UZMANI Ankara             Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları
HEMŞİRE                      Ankara                     Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi
Pazarlama ve Kurumsal İletişim Sorumlusu Ankara Özel Ankara Maya Göz

Başvurmak için tıklayın.

7 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*