Martur İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

Martur Sünger ve Koltuk Tesisleri personel alımları ve iş başvurusu

Martur bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri ve iş başvuru formuna nereden ulaşacağınızı aşağıdaki makalemizi okuyarak öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Martur tüm departmanları için personel alımları yapmaya devam etmektedir bizde sizin için açık pozisyonlarını sizin için yazının devamında listeledik.

Martur Sünger ve Koltuk Tesisleri İş İlanları

Din, dil, ırk, cinsiyet, fiziksel engel, etnik köken vb. Ayrımı gözetmeksizin eşitlikçi anlayış ile işe alım süreçlerini gerçekleştiren Martur Sünger ve Koltuk Tesisleri değerlendirmelerini belirli prensipler doğrultusunda yapmaktadır.

Martur Sünger ve Koltuk Tesisleri’nin belirlediği standart prensipler şunlardır:

  • Pozisyonun gerekliliklerini karşılayan yetkinliklere sahip,
  • Sürekli kendini geliştirmeyi hedefleyen,
  • Grubumuzun değerlerini benimseyip yaşatacak,
  • Etik değerleri önemseyen,
  • 18 yaşından büyük

Çalışanlarının gelişim fırsatlarını ortaya çıkarmak ve kariyer planına kaynak sağlamak amacıyla adil, şeffaf, somut ve ölçülebilir kriterler ile performans değerlendirme sürecini yönetmeye çalışan Martur Sünger ve Koltuk Tesisleri teknik ve davranışsal yetkinlikleri arttıran eğitim ve gelişim faaliyetlerine önem verir, çalışanları gelecekteki rollerine hazırlamak için kaynak ayırır.

Martur Sünger ve Koltuk Tesisleri kariyer fırsatları

Sürekli büyüyen ve gelişen grubun globalleşme vizyonu ile uyumlu olarak, faaliyet gösterdiği tüm ülkelerdeki insan kaynağı ihtiyaçlarını karşılayabilmek için iç kaynaklarına öncelik verir, etkin kariyer yönetimi gerçekleştirir.

Martur Sünger ve Koltuk Tesisleri insan kaynakları politikası

Stratejik hedeflerimize ulaşabilmek ve sürekli değişen rekabet koşullarında büyümeyi yönetmek için en büyük gücünün insan kaynakları olduğuna inanır.  Saygı, anlayış, eşit ve adil yaklaşım ile oluşturulan iş yeri huzuru ve güven ortamının, çalışanlarımızın memnuniyetini, bağlılığını ve çalışma hayatı başarısını etkilediğine inanır, iş ilişkisinin hiçbir boyutunda ayrımcılık yapmamak için bu konuda üstün çaba gösterir.

Martur Sünger ve Koltuk Tesisleri  iş başvuru formu

Martur Sünger ve Koltuk Tesisleri firmasına iş başvurusunda bulunmak için http://martur.com.tr/contact-tr-tr/human-resources-tr-tr/ adresine gidebilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Kalıphane UzmanıKütahya
Yemekhane PersoneliKocaeli
Gölcük
Proje ve Satış UzmanıKütahya
Maliyet Analiz UzmanıBursa
Planlama Lojistik UzmanıBursa
Nilüfer
Poliüretan UzmanıBursa
Nilüfer
Kalıphane UzmanıKütahya

Daha Fazla Martur İş İlanı İçin TIKLAYINIZ.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

16 yorum

  1. 5 yıl ford magna gölcük te koltuk operatörü olarak çalıştım.martur gölcük te çalışmak isterim saygılarımla tel 05353282341 lise mezunuyum.

  2. plastik enjeksiyon teknikeri olarak görev yaptım proses uzmanı vardiya yönetimi robot kullanma etkinliklerim mevcut gölcükte oturuyorum farplasta ve araymonda çalıştım tel: 05370375820

  3. ağırvasıta şöförüyüm enson 6 yıl kızıl nakliyatta çalıştım şuan boştayım src pisikoteknik ve dijital ehliyetim var sizde uygun bulursanız sizinle calışmak isderim saygılarımla

  4. 2015 2019 yılları arasında kütahya fompakta çalıştım clıo 4 projesi bittiği için işten ayrıldım 2019 2022 yılları güral cam genel bakım elemanı olarak sözleşmeli olarak çalıştım yeni sözleşmeye girmedim şimdi çalışmıyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*