Marshall İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Marshall İş Başvuru Formu

Marshall İş Başvurusu yaparak Marshall’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Marshall iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.Gri ve kasvetli alanları yaşam dolu alanlara dönüştürmek için insanlara bir damla boya ile ilham vererek fark yaratan, Türkiye’nin renk otoritesi AkzoNobel Marshall, her zaman yenilikçi yaklaşımları ile gerek ülke ekonomisine ve sektörüne, gerekse insanların hayatına hep daha iyisini sunmayı hedefliyor.

İnsanların hayatına renk katma misyonuyla AkzoNobel Marshall, herkesin ortak ihtiyacı olan renkli bir hayata en kolay şekilde ulaşmanın yolunu gösteriyor. AkzoNobel Marshall, sektördeki tüm kullanıcılara hitap eden oldukça geniş ve kaliteli bir ürün gamına sahip. Ürün ve hizmetleri, Türkiye geneline yayılmış bayi ağı ve satış noktaları aracılığıyla Türkiye’nin her yerindeki tüketicilere ulaşıyor.

AkzoNobel Marshall’ın dünya çapında başlattığı Renk Hareketi Projesi 2010 yılından bu yana Türkiye’de de devam ediyor. Herkese umut aşılayan ve hayatı renklendirmek için cesaret veren Renk Hareketi, okullar, sokaklar, cadde ve binalarda gerçekleştirilen çeşitli boyama aktiviteleri ile İstanbul’dan Erzurum’a, Edirne’den Konya’ya kadar Türkiye’nin dört bir yanına taşınıyor. Renk Hareketi ile renklerin insan hayatı üzerindeki olumlu etkisini ve değişimin gücünü yansıtıyor.

İşe Alım Süreci;

Şirketimizde, işe alım ihtiyaçları doğrultusunda boş pozisyonlar için iç ya da dış kaynaklar kullanılarak eleman bulunmaktadır. Adaylar, insan kaynakları ve ilgili bölüm yöneticileri tarafından genel yetenek, bilgi, beceri ve yabancı dil seviyelerinin değerlendirildiği yetkinlik bazlı sözlü ve yazılı mülakatlardan geçerek seçilmektedir.

Açık Pozisyonlar:

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Talep PlanlayıcısıKocaeli Başvur
Meslek Yeterlilik Ve Kalite YönetimiKocaeli Başvur
Dönemsel Üretim OperatörüKocaeli Başvur
Satış Temsilcisiİstanbul Asya Başvur

5 yorum

  1. merhaba 33 yaşında iki çocuk babasıyım tuzlada oturuyorum.Mesleğim reachtruck ve forklift operatörlüğü bu iş kolunda açık iş ilanınız varsa Marshall gibi büyük bir firma çatısı altında çalışmaktan mutluluk duyarım saygılar.
    544 649 2653

  2. selam ben yakup erzurumluyum 30 yıldır izmitte ikamet ediyorum inşaat işleri yapmaktayım boya sıva montalama hafıf şap alçı bu iş ve işçilik lerde uzman derecede bilgiye sahibim turkiyenin hemen her tarafında çalışmalar yaptım ün lü firmalar la çalışmalarım oldu sizin firmanız gibi kariyerli bir firmayla çalışmaktan buyük zevk duyarım tel 05425710415

  3. Ben HARUN DOĞRUYOL.  TEL:  0.535.980 98 00 ..  KURUÇEŞME / İZMİT / KOCAELİ ‘de  ikamet etmekteyim. .. 2002 yılından  beri FORKLİFT  kullanma  belgem ve E Sınıfı ehliyetim vardır. ..
    Seri  şekilde FORKLİFT, ATACMANLİ FORKLİFT, REACHTRUCK  kullanabilmekteyim. Bilgisayar da CUBİK, SAP ve AS 400  program bilgim vardır.  İş yerinizde bana uygun bir işte çalışmak isterim. .. saygılarımla. …

  4. Merhaba ben 23 yaşında askerligimi yapmış ve izmitte ikamet etmekteyim iş arıyorum belirli bir mesleyim yok sadece beden işçisi olarak.Yardimci olursaniz sevinirim

  5. merhabe 28 yasındayım izmit merkezde ikamet etmekteyım evlıyım bır cocuk babasıym marshal gıbı bır fabrıkada calısmktan mutluluk duyarım saygılarımla 0542 510 06 35

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*