Marsh İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

marsh

Marsh İş Başvuru Formu

Marsh İş Başvurusu yaparak Marsh ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Marsh iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Dünyanın lider sigorta brokerliği ve risk yönetimi şirketi Marsh olarak müşterilerine kendi sektörlerine özel, geleceklerini ve başarılarını korumak için yaratıcı çözümler tasarlar ve sunar. Marsh’ın yaklaşık 26.000 çalışanı 130’dan fazla ülkede yerleşik müşterilerine danışmanlık ve brokerlik alanında hizmet vermek için işbirliği içinde çalışmaktadır. Marsh’ın bağlı bulunduğu Marsh & McLennan Şirketler Grubu, (NYSE: MMC) 55.000’den fazla çalışanı ve 12 milyar doları aşan yıllık geliri olan strateji, risk ve insan kaynakları alanında müşterilerine danışmanlık hizmetleri ve çözümler sunan profesyonel hizmetler şirketidir. Risk ve reasürans aracılık hizmetleri alanında global bir lider olan Guy Carpenter, insan kaynakları danışmanlığı ve ilintili hizmetler alanında global bir lider olan Mercer ve yönetim danışmanlığı alanında global bir lider olan Oliver Wyman şirketlerini de bünyesinde barındırmaktır.

Marsh & McLennan Şirketler Grubu’nda Kariyer

Marsh & McLennan Şirketler Grubu; finans, vergi, insan kaynakları, hukuk, teknoloji gibi birçok farklı disiplinde profesyonellere kariyer fırsatları sunar.

Guy Carpenter risk ve reasürans brokerliği hizmetlerinde bir dünya lideridir. Dünya genelindeki müşterilerine yönelik reasürans ve sermaye piyasası çözümleri oluşturup sunar.

Mercer insan kaynakları yönetimi, yatırım danışmanlığı, emeklilik, yan haklar, araştırma ve bilgi hizmetleri alanında hizmetler sunan global bir liderdir.

Oliver Wyman , marka ve ekonomik danışmanlık firmaları olan Lippincott ve NERA ile liderlik gelişimi, organizasyon dönüşümü, risk yönetimi, operasyon ve strateji alanlarında özel uzmanlıklarını engin sektör bilgisi ile birleştirerek yönetim danışmanlığı alanında hizmet veren global bir liderdir.

 

İş başvuru formu ve açık pozisyonlar için tıklayın.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*