Marmara Üniversitesi Hastanesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

marmara-universitesi

Marmara Üniversitesi Hastanesi İş Başvuru Formu

Marmara Üniversitesi Hastanesi İş Başvurusu yaparak Marmara Üniversitesi Hastanesi’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Marmara Üniversitesi Hastanesi iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İnşaat Bütçe Kaynağı İl Özel İdaresi tarafından karşılanan hastanemizin 07/09/2010 tarihinde inşaatı tamamlanmış olup, 05/10/2010 tarihinde “T.C. Sağlık Bakanlığı Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi” adıyla hizmet vermeye başlamıştır. Resmi açılış törenimiz Sayın Başbakanımız Recep Tayyip ERDOĞAN ve Sayın Sağlık Bakanımız Recep AKDAĞ ‘ın katılımlarıyla 28/04/2011 tarihinde gerçekleşmiştir. Hastanemizde Yılda ortalama 200.000 hastaya hizmet verilmekte ve ortalama 6000 ameliyat yapılmaktadır. Tüm klinik branşlarda, kendi alanlarında ülkenin önde gelen hekimlerinin görev yaptığı hastanemizde, Yoğun bakım hizmeti gerektiren hastalara verilen Yoğun Bakım Üniteleri, Acil Servis, Kan Bankası, Tam Donanımlı Radyoloji Bölümü ve Merkez (Biyokimya, Mikrobiyoloji, Farmakoloji) Laboratuarı yanında, Hematoloji ve Patoloji Laboratuarı, Diyaliz Üniteleri, Onkoloji hastaları için Radyoterapi/Gamma Knife ve Günlük Kemoterapi Tedavi Merkezleri, Doğum Ünitesi ve Nükleer Tıp merkezi ile hizmet verilmektedir. Hastanemiz gerek hasta gerekse çalışan güvenliği açısınıdan 24 saat güvenlik kameraları ve güvenlik personeli ile denetlenmektedir.

İletişim için tıklayın.

5 yorum

  1. merhabalar arkadaşlar bende pendik marmara üniversite rğitim ve araştırma hastanesinde calışmak istiyorum üniverite mezunyum tıbbi sekreterlik yaptım
    allah bana nasip olsun isterim calışmayı

  2. Merhaba,marmara Eğitim ve araştırma hastanesi pendikte çalışmak isterim.daha önce 2 yıl kartal eğtim ve araştırma hastanesinde lab.sekreterliği hasta kayıt görevlisi olarak çalıştım

  3. merhaba marmara eğitim ve araştırma hastanesinde çalışmak istiyorum.bilgisayar sertifikam var . hasta kabul ,danışmanlık yapmak isterim.çok istekli ve azimliyim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*