Malatya Belediyesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

MALATYA BELEDİYESİ PERSONEL HAKLARI

Malatya Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Malatya iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın. Malatya, tarihi açıdan büyük bir önem taşımaktadır. İl olarak gelişmesini sürdürdüğü için gerek bölgenin gerekse burada yaşayan vatandaşların yeni gereksinimleri oluşmaktadır. Malatya Belediyesi bunları cevaplayabilmek için proje ve hizmetler sunmaktadır.

Malatya Belediyesi Hakkında

Malatya’nın Nüfus Yoğunluğu

Yüzölçümü 12.146 km2 olan Malatya ilinde kilometrekareye 66 insan düşmektedir. Malatya nüfus yoğunluğu 66/km2‘dir.

Malatya Nüfusu 2021

Malatya 2021 nüfusu, tahmini verilere göre 807.947.
Bu nüfus verisi, eski yıllarındaki nüfus artış hızlarına göre tahmini hesaplanmıştır. Malatya 2021 resmi nüfus bilgileri 2022 yılının başında açıklanacaktır.

Malatya Belediyesi Malatya il sınırlarının belediye işlerini yürüten devlet kuruluşudur. Malatya Belediyesinin mevcut belediye başkanı Selahattin Gürkan dır.

Malatya Belediyesi Personel Çalışma Ortamı

Malatya Belediyesi, Malatya ilinin merkezinde yer almakta ve merkezi konumu sayesinde belediye personellerine kolaylık sağlamaktadır. Malatya ilinin çok büyük olmaması nedeniyle ulaşım belediye binasına oldukça kolaydır ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanabilmektedir.

Malatya Belediyesi Çalışma Koşulları

Malatya Belediyesi personelleri 08.00/17.00 saatleri arasında çalışmakta ve öğle arası 1 saatlik yemek molaları bulunmaktadır.  Hafta sonu mesaisi bulunmamaktadır.

Malatya Belediyesi Sosyal Olanaklar

Hak-İş sendikası ile Malatya Belediyesi Personel Limited Şirketi arasında toplu iş sözleşmesi imzalanmış ve bu sözleşme sonrası belediye personelleri birçok yan hakkı kazanmıştır.

Malatya Belediyesi Personel Sendikal Hakları

Malatya Belediyesi sendikal haklar şunlardır;

 • Malatya Belediyesi personellerinin ücretlerine birinci yıl ilk altı ay %25, ikinci altı ay %5, ikinci yıl ilk altı ay %5, ikinci altı ay %5, üçüncü yıl ise 9 ay için %6 zam yapıldı. 
 • Personellerin sosyal haklarda %100’e varan iyileştirme sağlandı
 • Malatya Belediyesi personel şirketinde çalışan işçilere 55 yevmiye tutarındaki ikramiyesi yapılan ek protokolde 60 yevmiye olarak belirlendi.
 • Birinci yıl 5+5 ikinci yılda 5+6 olmak üzere maaş zammı

Malatya’ın ilçeleri

 • Akçadağ
 • Arapgir
 • Arguvan
 • Battalgazi
 • Darende
 • Doğanşehir
 • Doğanyol
 • Hekimhan
 • Kale
 • Kuluncak
 • Pütürge
 • Yazıhan
 • Yeşilyurt

Daha Fazla Malatya İş İlanları İçin TIKLAYINIZ.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

15 yorum

 1. Ben 4 yıl TSK ,da uzman çavuş olarak fiili hızmet görevimden tek taraflı sözleşmemi fest beyanında bulundum.İlgılı kanundada bıldıgınız gıbı kamu kurum ve kuruluşlarda tekrar görevimi işa edebılecegım bir hakkım var .Ben 3 yıldır Malatya,da oturuyorum ve belediyeye 3 yıl boyunca bıkmadan usanmadan defalarca başvurmama ragmen olumlu yada olumsuz bir cevap alamadım. Ben iş ıstıyorum. Sayın Başkanım…

 2. Ben Adalalet mezunuyum.KPSS puanın:70.504 Bilgisayar sertifika var.Eşim benden 4 yıl önce ayrıldı.2 çocuğumla babamlarla yaşıyoruz.Sayın başkanım artık kime başvuracağı mı bilmiyorum.Lütfen beni belediyemizin bünyesinde işe alın lütfen.Daha ne kadar yazayım bilmiyorum.sayın başkanım lütfen yazdıklarımı okuyun.Allah’a emanet olun.

 3. kernekte oturan beledıyenın magdur etıyı vatan daşım evım yok 2 aile bır evde kalıyoruz ve 2 odalı bir evde benım 4 kardeşim 2 inşaat işcısıyım sayın başkanım gormenız lazım muhtar dan hayıryok barı beledıye başkanımdan rıca edıyorum bırşey istemıyorum sadece 1 1 ev ıstıyorum bırsuru bos var bıtanede bana verin nolur başkanım tlf num 05385939143 menenjit hastasıyım askerlik yapmadım raporum var lutfen 1 1 evlerden bıtane ıstıyorum baskanım

 4. malatya yeni sanayi sitesinde 15yıldır eksoz makas kaynak karzinciri tamiri sarı kaynak gazaltıkaynagi yabmaktayım b tipi eyliyetim vardır saygılarımla

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*