Mado İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Mado İş Başvuru Formu

MADO DONDURMA KİMDİR ?

Mado Dondurma ve Cafe Türkiye’de ve dünyanın 22 ülkesinde yaklaşık 300 satış noktasına sahip bir Türk dondurma ve pastacılık markasıdır.  Marka adını iki kelimeden alır: ” Maraş “, şirketin kurulduğu şehrin eski adı; ve ” Dondurma “, Türk tipi dondurma.

1850 yılında Yaşar Kanbur tarafından kurulmuştur. Dondurmacı 1991’den sonra zincir oldu. Türkiye’de 305’ten fazla restoran ve kafesi var ve ayrıca Melbourne ve Sidney , Avustralya , Hollanda , Dubai , Beyrut , Güney Kore , Kıbrıs , Çin , Tayvan , Katar , Kuveyt’te şubeleri var. , Suudi Arabistan , Bahreyn , Malezya , Azerbaycan , Kazakistan , Türkmenistan , Irak , Yunanistan , Gürcistan ve Berlin , Almanya ve Amman/ÜRDÜN ve Umman .

MADO, 2019 yılında Tayvan’daki Teco Group ile ortak girişimle Tayvan’daki ilk mağazasını açtı

İnsan Kaynakları:

Ekip ruhu, işine sevdalanma, marka değerine sadık kalma, yapılan çalışmaları gönülden desteklenme, başarımızın arkasında yatan temel nedenlerdir.

Türkiye’de 40 şehirde 200’ü aşkın şubesi ve 4000 çalışanıyla, hergün daha da büyüyen Mado ailesine katılarak, bir dünya markası olma yolundaki hedeflerimize ulaşma yolunda takımımızda siz de yer alabilirsiniz.

Açık Pozisyonalar:

Üstteki Linkten Başvuru Yapabilirsiniz.

(Visited 25 times, 1 visits today)

4 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*