Loreal İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Loreal İş Başvuru Formu;

Loreal İş Başvurusu yaparak Loreal’in ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Loreal iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

GÜZELLİK HERKESİN HAKKIDIR

Yüz yılı aşkın bir süredir L’Oréal kendini yalnızca bir işe adamıştır: Güzellik. Bireylerin kendi kişiliklerini ifade etmelerine, öz-saygı kazanmalarına ve başkalarına rahatlıkla açılmalarına olanak tanıyan bu iş, anlam bakımından oldukça zengindir.
Güzellik bir dildir.

L’Oréal , dünyanın her yerindeki kadınlara ve erkeklere kalite, etki ve güvenlik bakımından en iyi kozmetik inovasyonu sunmayı görev edinmiştir. Güzellik ihtiyaçları ve arzusunun dünya çapında sonsuz çeşitliliğini yakalayarak bu amacının peşinden gider.
Güzellik evrenseldir.

Grup, bir araştırmacı tarafından yaratıldığı andan itibaren bilginin sınırlarını zorlamaya devam etmektedir. Bir eşi daha olmayan Araştırma ekibi bir yandan dünya çapındaki güzellik ritüellerinden ilham alarak sürekli olarak yeni bölgelerin keşfedilmesini, geleceğin ürünlerinin icat edilmesini sağlar.
Güzellik bilimseldir.

Evrensel güzelliği korumak ve muhafaza etmek için, yerel toplulukları da destekleyerek mutluluğu artıran ürünlere erişim sağlar yenilikçi gücü harekete geçirir. Bu, L’Oréal için bir esin ve yaratıcılık kaynağı teşkil eden, sabır ve azim gerektiren zorluklardır.
Güzellik bağlılıktır.

Ekibinin çeşitliliğinden, marka portföyünün zenginliğinden ve tamamlayıcılığından güç alan L’Oréal, güzelliğin evrenselleştirilmesini misyonunu önümüzdeki yıllarda hayata geçirilecek projesi olarak benimsemiştir.
L’Oréal, herkes için güzellik vaat ediyor.

Açık Pozisyonlar:

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Tesis Üretim Mühendisiİstanbul (Avr.)Başvur
Tesis Kalite Proses Uzmanıİstanbul (Avr.) (Esenyurt) Başvur
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*