Limak İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

Limak Personel Alımları ve İş Başvurusu

Yurt dışında aldığı projelerle adından söz ettiren ve ünlü bir inşaat firması olan Limak, yeni projeler için persone3l alımı yapacağını açıkladı. Limak İnşaat insan kaynakları departmanı birçok açık iş pozisyonu için personel aramaya devam etmektedir. Yazımızın devamında personel alımı süreçleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Limak Hakkında

Limak Holding 1976 yılında faaliyetlerine başlamış ve inşaat amacıyla kurulmuştur. Fakat hızla büyüyen firma diğer sektörlerde de faaliyete başlamış ek olarak turizm, çimento, enerji, altyapı, havalimanı ve liman yönetimi, gıda ve hayvancılık sektörlerinde de hizmet vermeye devam etmiştir.

Holding bünyesinde yer alan Limak Holding, Engineering News Record Dergisi’nin 2012 yılı sıralamasına göre dünyanın en büyük 181. firmasıdır. Ayrıca en fazla kamu ihalesi alan 10 şirket arasında yer alır.

Limak Çalışma Koşulları ve Çalışma Ortamları

Limak Holding birçok sektörde hizmet vermesi nedeniyle çalışma şartları şirketler arasında farklılık göstermektedir. Fakat Holding bünyesinde personeller oldukça lüks çalışma ortamlarında çalışmaktadır.

Limak İş İlanları

Limak Holding genel başvuru adı altında her zaman başvuru almakta ve kişilerin özgeçmişleri doğrultusunda açık iş ilanlarında değerlendirmektedir. Limak Holding ve bağlı şirketlere iş başvurusunda bulunmak için “Genel Başvuru” yapabilirsiniz.

Limak Açık İş Pozisyonlarına Nereden Ulaşılır?

Limak açık iş ilanları sürekli olarak Limak Holding’in kendi kurumsal web sitesinde “Kariyer” bölümünde yayınlamaktadır.

Limak İşe Alım Aşamaları

Limak Holding, özgeçmişin firmaya ulaşmasından sonra ön değerlendirmeye alır ve insan kaynakları departmanı özgeçmişleri değerlendirir. Başvurulan pozisyonda aranan özelliklerin uygun olması durumunda firma sizinle iletişime geçer ve mülakat sürecini başlatır.

Limak İş Başvuru Formu

Limak iş başvuru formuna Limak Holding’in kurumsal web sitesinde yer alan “Kariyer” bölümündeki açık iş ilanı listesinden yapılmaktadır. Dilediğiniz açık iş ilanına tıkladığınızda başvur seçeneği çıkmakta ve açılan linkten başvuru yapmanız sağlanmaktadır.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1İş Değişiklik Emri ve Mukayese Şefiİstanbul
Asya
2Resepsiyonistİstanbul Asya
Beykoz
3Bellboyİstanbul Asya
Beykoz
4Hakediş ve Metraj Mühendisiİstanbul
Asya
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*