Lilly İlaç İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

Lilly_logo

Lilly İlaç personel alımı yapacak!

Lilly İlaç iş başvurusu yaparak sizde Lilly İlaç ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Lilly İlaç personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Lilly İlaç eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Lilly İlaç insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Lilly’de başarılarımızın kaynağının çalışanlarımız olduğuna inanırız.

Geleceğimiz, tüm dünyada farklı perspektifleri, deneyimleri ve becerileri ile farmasötik yenilikler için yaratıcılığını ortaya koyan çalışanlarımıza bağlıdır. Dünya çapında yaklaşık 38.000 kişiyi istihdam eden Lilly, ilaçlarını 125 ülkede pazarlayan ve sekiz ülkede ArGe faaliyetlerinde bulunan dünyanın en büyük 10 ilaç şirketi arasındadır. Türkiye’de 1993 yılından bu yana faaliyette bulunan Lilly’de bugün 300’ü aşkın kişi çalışmaktadır. Başlıca faaliyet alanlarımız satış, pazarlama ve klinik araştırmalardır. Siz de Lilly Türkiye’ye katılın ve her gün hastaların yaşam kalitelerini artırmayı kendilerine ilke edinmiş takımın parçası olun. Biz de size kariyerinizin en üst noktasına ulaşabilmeniz için gerekli olan desteği sağlayalım.

Lilly’de biz, çalışanlarımızın en büyük servetimiz olduğuna inanıyor ve bu nedenle de mesleki potansiyellerini en iyi şekilde yansıtmalarını sağlayabilecekleri sürekli bir eğitim ortamı yaratmaya çalışıyoruz.

Tüm çalışanlarımıza yönelik uyguladığımız elektronik performans yönetimi, 360 derece geri bildirim toplama, gelişim ve kariyer planı oluşturma sistemleri ve şirketimizin anahtar pozisyonları için yaptığımız yedekleme programı, uyguladığımız sistemlerden bazıları. Bunlarla birlikte yeni liderlerin gelişimlerine destek olacak son derece sofistike programlar da sunuyoruz. Türkiye’de çalışanlarımız, şirketimizin sunduğu pek çok gelişim fırsatından yararlanmaktadır. Bunların başında; çeşitli eğitimler, işbaşı tecrübeleri, farklı departmanlarda ya da farklı ülkelerde çalışma fırsatları sunan projeler ve gelişimsel değişim programları gelmektedir. Lilly, çalışanlarının gelişim planları doğrultusunda ihtiyaçları olan İngilizce dil eğitimlerine, şirket politikasındaki koşullar çerçevesinde destek vermektedir.

Buradan iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*