LG İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

lg_logo

LG İş Başvuru Formu

LG İş Başvurusu yaparak LG’ın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda LG iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Vehbi Koç’un “En önemli sermayemiz insan kaynağımızdır” sözünü temel insan kaynakları felsefemiz olarak benimseyerek, insan kaynaklarımızı şirketimizin sadece en önemli kaynağı değil, tüm kaynakları yöneten asıl varlığımız olarak kabul ederiz.

Vahdettin İŞEBAKAN     Boyahane Operatörü

Arçelik-LG’li olmak çalışmaktan zevk almak demek
Arçelik-LG’li olmak hayatı doyasıya yaşamak demek
Arçelik-LG’li olmak sevdiklerinize zaman ayırmak demek
Arçelik-LG’li olmak başkalarından farklı olmak demek
Arçelik-LG’li olmak insanları sevmek demek
Arçelik-LG’li olmak birlik,beraberlik, kardeşlik demek
Arçelik-LG’li olmak hayatı anlamak demek
Arçelik-LG’li olmak hayatın kurallarına alışmak demek
Arçelik-LG’li olmak zor günleri paylaşmak demek
Arçelik-LG’li olmak sistemli çalışmak demek
Arçelik-LG’li olmak istenilen hedefe ulaşmak demek
Arçelik-LG’li olmak verilen işi en iyi şekilde yapmak demek
Arçelik-LG’li olmak günün her saatinde çalışmak demek

Eren KASAPOĞLU     Kalite Güvence Destek Operatörü

Arçellik-LG’li olmak değerlerine sahip çıkarak yenilikçi olmaktır. Arçelik-LG’liler yapacakları işe “İşimizi bir defada doğru yaparız.” anlayışı içinde başlar,üstün performans göstermeyi ilke edinir ve bu doğrultuda hareket eder.

İnsan kaynakları ve çalışanlarıyla sosyal sorumluluk projeleri yapar, kalite anlayışını kendilerini müşteri olarak görüp üretir, 6 Sigma dahilinde işlerini iyileştirir ve iş çözümleri bulur.

Çalışanları ve topluma değer katan profesyonel yönetimiyle örnek gösterilen, kişisel ve iş kalitesi yüksek çalışanları ile gelişime açık olan Arçelik-LG ailesi ferdi olmaktan son derece mutluluk duyuyorum.

Bahadır KOCAASLAN     Yurtiçi Satış Takım Lideri

“Arçelik-LG’li olmak, ne kadar zaman geçerse geçsin, hep öğrenci olmak, her yeni gün yeni bir şeyler öğrenmenin heyecanını yaşamak demektir.”

Mustafa YALIN     Kalite Güvence Destek Operatörü

Arçelik-LG’li olmak bir ayrıcalıktır. Başarının ilk şartının kişiye ve insanın onuruna saygı olduğu ilkesi benimsenir. İnsan kaynağının ve bunun geliştirilmesinin kalıcı bir kurumun en değerli faktörü olduğuna inanılır.

Arçelik-LG olarak amacımız sosyal sorumluluklarımızın bilincinde hizmet ağırlıklı, Türkiye ekonomisine katkı sağlamak, yüksek yetkinlik düzeyine sahip çalışanların gerek mesleki gerek kişisel anlamda kendilerini geliştirme ve potansiyellerini en verimli şekilde kullanmalarını sağlamaktır. Böylelikle profesyonellik, mükemmellik ve bütünlüğün en yüksek standartlarına birlikte erişmektir.

Arçelik-LG başarısının arkasında çalışanlarının özverisi ve emeği olduğunun tam olarak farkındadır. İşte bu yüzden personeline devamlı olarak yatırım yapar. Arçelik-LG çalışanlarının mutluluğunu her zaman ön planda tutmaktadır.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

2 yorum

  1. Merhaba,
    Lg Trakya Bölgesi’inde Bölge sorumlusu olarak görev almak istiyorum. Daha önce Philips Casper Lexmark gibi firmalarda satış ile ilgili deneyimlerim oldu. Src ve Psikoteknik gibi belgelerim mevcut. 27 yaşındayım. Askerlik görevimi tamamladım. Lisans mezunuyum işletme bölümü.
    Saygılarımla,
    İyi Çalışmalar.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*