Lavazza İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

lavazza

Lavazza İş Başvuru Formu

Lavazza İş Başvurusu yaparak Lavazza ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Lavazza iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

1894 yılında 25 yaşında olan LuigiLavazza, Turin’de girişimci “macerasını” başlattı. 1895 yılında Lavazza firması resmi olarak kuruldu ve 1897 yılında Lavazzadükkanında kahve üretimi (kavrulması) ve satışı başladı.1910’da firma, büyümesine bağlı olarak sadece kahve üretimi ve satışı yapmaya karar verdi.LuigiLavazza, ilk kahve markasını oluşturdu ve pazara tamamen yeni bir fikirle giriş yaptı. Tüm bunların bir sonucu olarak Lavazza, İtalya’nın lider kahve ithalatçısı ve üreticisi oldu.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                                         Şehir
Barista – Servis Elemanı                 İstanbul(Asya)
Barista Çanakkale Lavazza            Türkiye
BARİSTA & SERVİS ELEMANI   İstanbul
Mağaza Müdürü İstanbul Genel Başvuru İstanbul

Lavazza Best Coffee Shop kafe zinciri 38 noktaya ulaştı. Lavazza’nın bünyesine kattığı ERACLEA firmasının Türkiye distribütörlüğü alındı ve kapsül kahve ev çözümlerinde A MODO MIO ürünlerine başlandı. Son 3 yıl içinde her yıl % 100’ün üzerinde büyüme sağlayarak LAVAZZA’nın dünya genelindeki bayileri arasında en hızlı 3.büyümeyi sağlayan distribütörü olundu..

İş başvuru formu için tıklayın.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*