Kütahya Belediyesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

kütahya-belediyesi

Kütahya Belediyesi İş Başvuru Formu 2014

Kütahya Belediyesi iş başvurusu yaparak sizde Kütahya Belediyesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Kütahya Belediyesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Kütahya Belediyesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Kütahya Belediyesi insan kaynaklarını arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Ülkemizin en büyük belediyelerinden birisi olan Kütahya Belediyesi 2014 yılında personel alımı yapmaya devam edecek. Personel alımlarının büyük bölümü taşeron ve sözleşmeli memur kadrolarından yapılmaktadır. Kısa zaman içerisinde sözleşmeli memurlara kadro gelecek olmasından dolayı birçok kişi bu sıralarda belediyeye girmeye çalışmaktadır.
Öncelikle belediyelerde çalışmak istiyorsanız rakiplerinizin çok olduğunu bilmenizi isteriz. Özel sektörün acımasızlığı her geçen gün insanları yıprattığı için ülkemiz insan memur olma aşkıyla yanmış durumda.

Bağlı ilçeler
Altıntaş · Aslanapa · Çavdarhisar · Domaniç · Dumlupınar · Emet · Gediz · Hisarcık · Pazarlar · Simav · Şaphane · Tavşanlı

Kütahya Belediyesi personel alımları duyurusu resmi web sitelerinden yapılmaktadır. Sizlerde ilgili ilanlardan yararlanmak ve başvuru formunu doldurmak istiyorsanız personel alımı ilanlarını http://www.kutahya.bel.tr/ bağlantısından takip edebilirsiniz.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

2 yorum

 1. SELAM ALEYKÜM

  T.C :32735018920
  ADI SOYADI:HASAN HÜSEYİN KIRCA
  CİNSİYETİ:ERKEK
  DOĞRU TARİHİ:07.06.1990
  İL/İLÇE: KÜTAHYA / TAVŞANLI
  E.POSTA:hasanhuseyinkirca@gmail.com
  ADRESİ:YENİ MAH.DOĞRU SOK NO:2 KÜTAHYA / TAVŞANLI
  BÖLÜM:DOĞALGAZ ISITMA VE SIHHİ TESİSAT TEKNOLOJİSİ
  ÜNİVERSİTE ADI:AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ
  05416457100 telefon
  iş başvur

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*