Kürüm Holding İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

kurum-holding-is-ilanlari

Kürüm Holding İş Başvuru Formu

Kürüm Holding İş Başvurusu yaparak Kürüm Holding’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Kürüm Holding iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Temelleri 1975 yılında atılan Kürüm Holding’in ana faaliyet alanı demir ve çelik üretimidir. Üretim tesislerinde istihdam edilen binin üzerinde çalışanıyla Türkiye ve Balkanlar’da, geniş bir uluslararası ticaret ağı ile faaliyet göstermektedir. Grubun lokomotif şirketi olan Kürüm Demir A.Ş., bulunduğu coğrafi bölgenin en önemli sıcak haddelenmiş, ince kalibrasyonlu, nervürlü inşaat demiri üreticilerinden biri konumundadır. Artan başarı grafiği ile “İlk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” listesinde üst sıralarda yer almaktadır. Arnavutluk’ta yerleşik Kürüm International Sh.A.,Balkanlar’daki en önemli çelik ve inşaat demiri üretimi yatırımlarından biridir. Kürüm, Balkanlar’da, ana faaliyet alanı dışında, hidratlı kireç ve azot-oksijen üretimi, hurda işleme, sigortacılık, metalik madencilik, hidrolik enerji üretimi ve Durres Limanı konteyner terminali işletmesi faaliyet göstermektedir. Kürüm Holding zor coğrafyalarda demir-çelik, enerji ve diğer stratejik alanlarda öncülük yaparak ülkelerin gelişimine katkıda bulunmak” misyonu ile yatırımlarını artırmaya ve çeşitlendirmeye devam etmektedir.

Başvuru formu için tıklayın.

3 yorum

  1. E.Alb İzmir/Karşıyaka’da yaşıyorum. 2013 sonunda emekli oldum. TSK adına Arnavutluk/Tirana da 1 yıl görev Yaptım. Fransızca ve Arnavutça biliyorum. Arnavutlukta iyi bir çevrem var ve heryerin i iyi biliyorum. (Haşmet Kürüm beyin Dikkatine) Tlf:0532 3374655

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*