Kurtsan İlaç İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Kurtsan İlaç Firması

1955’te kurulan, Türkiye’nin en köklü firmalarında biri olan Kurtsan İlaçları AŞ’nin amacı her zaman toplum ve insan sağlığını ön planda tutarak büyümek olmuştur.

Bugün güçlü kadrosuyla Dermatoloji, Kulak Burun Boğaz, Ortopedi, Fizik Tedavi ve Pediatri alanlarında Türkiye’nin her yerinde faaliyet göstermektedir.

Üretimler, Bandırma tesislerimizde GMP kurallarına ve ISO standartlarına uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Üretim tesisi çevresinde yer alan geniş arazide organik sebze meyve ve tıbbi ve aromatik bitkiler yetiştirilmektedir, Kurtsan İlaç, Türk ilaç sektörü içerisinde öncüler arasında bulunmaktadır. Sektöründe Pazar içinde ciddi bir payı bulunmakta olup ülke kapsamında 10 bölge müdürlüğü ile 500 kişiden fazla istihdamı vardır. Geniş yapısına karşılık sürekli büyümesi nedeniyle yeni alımlar da gerçekleştirmektedir.

Marka güvenilirliğine, insan sağlığına ve kalitede dünya standartlarına özen gösteren kurum, etik değerlere bağlıdır. Çevreye büyük hassasiyet gösteren firma, sağlıklı büyüme anlayışı ile ilaç üretimi sağlamaktadır. Cesur ve en öncü girişimleri sayesinde yeni tedaviler keşfetmektedir.

Kurtsan İlaç Firması İş Başvuru Formu

Online sistemlerden yararlanmakta olan Kurtsan İlaç, işe alımlarını bu kapsamda çevrimiçi platformlardan yayınlamaktadır. Bunlar farklı departmanlarda olabildiği için her alım farklı pozisyonlara yönelik verilebilir.

Ayrıca ilanların başlama tarihleri olduğu kadar son bulma zamanları da vardır. İş arıyorsanız ve bu kapsamda Kurtsan İlaç’ı düşünüyorsanız, sık sık kontrol etmeniz önerilir. Ancak başvuru öncesine size ne kadar uygun olduğunu anlamak için aranan nitelikleri kontrol etmek de tavsiye edilir.

Kurtsan İlaç Firması İş İlanları

Kurtsan İlaç tarafından açılan güncel iş ilanlarına Kariyer.net platformu aracılıyla ulaşılabilir. Buradan hem son pozisyonları görebilir hem de nerede açıldıklarını, son başvuru tarihlerini ve hakkında diğer bilgileri ayrıntılı şekilde bulabilirsiniz. Ayrıca başvuru işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz.

Bunun için yalnızca platform içinde bir üyelik bulundurmanız gerekir. Sonrasında başvurmanız yeterli olacaktır. Ancak daha iyi çözümler almak için öncesinde özgeçmişin güncellenmesi önerilir. Böylece daha verimli sonuçlar almanız mümkündür.

Kurtsan İlaç Firması Açık Pozisyonlar

Kurtsan İlaç online olarak başvuru kabul etmekle beraber, sonrasında gelen bir mülakat süreci de vardır. Buna en uygun bulunan adaylar davet edilmektedir. Görüşmeler kapsamında uyumlu bulunanlara iş teklifi gerçekleştirilir.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Tıbbi Satış MümessiliMersin
2Tıbbi Satış MümessiliAntalya / Alanya / Manavgat
3Tıbbi Satış Mümessiliİstanbul (Avr.)
4Ürün Müdürü Uzaktan Çalışmaİstanbul (Avr.) Bağcılar
5Üretim Planlama UzmanıBalıkesir / Bandırma

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

4 yorum

  1. yurt dışı şantiyede çalişmak istiyorum mekanik tesisat ppr tesisat pimaş alt yapı üst yapı montaş elekro boru kaynagı vizyon kaynagı çelik kosalisyon çelik çatı imalat montaş elektirikli yerden ısıtma montaş asma tavan 05468971025

  2. İstanbul avp yaşıyorum acil işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim efendim disiplinli seri çalışırım lütfen yardımcı olursanız sevinirim efendim teşekkür ederim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*